ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

השכרת מלגזות

עסקים רבים מוצאים עצמם כבר בתחילת החודש עם הוצאות אשר מכבידות עליהם.
עם זאת, על העסקים להמשיך להשקיע בעצמם ולהתפתח על מנת שיוכלו לבצע את המשימות השונות שמוטלות עליהם. עסקים רבים מרגישים כי ההוצאות הגדולות מקשות עליהם להתפתח ולכן הם נמנעים לא פעם מרכישות אשר הם באמת זקוקים להן.

דוגמה לכך אנו יכולים לראות בציוד השונה הנדרש לעסק, כמו למשל מלגזות. עסקים כמו מפעלים, מחסנים ועסקי חקלאות זקוקים למלגזות, אך בעליהם לא תמיד יכולים להשקיע ברכישה שלהם. על מנת שלא לרכוש בתשלום אחד מלגזה לעסק ישנו שירות של השכרת מלגזות. השירות של השכרת המלגזות נועד לסייע לעסקים להחזיק את הציוד הנדרש להם וכל זה בלי להוציא סכומים גדולים. השירות של השכרת מלגזות מאפשר לעסקים לפרוס את התשלום של המלגזה, אך גם להעניק להם אותה במידה והם זקוקים לה רק לתקופה קצרה. השכרת מלגזות מסוגים שונים בהתאם לסוג העסק.

השכרת מלגזות כשירות זמני:

ישנם עסקים אשר צריכים שתהיה להם מלגזה זמינה כל השנה וישנם עסקים אשר זקוקים למלגזה לתקופה קצרה או שהם זקוקים למלגזה זמנית שתיתן להם פתרון קצר טווח ואותה הם יחליפו לאחר מכן.
על מנת להימנע מרכישה של מלגזה, מכירה ורכישה של מלגזה חדשה, יכולים העסקים להשתמש בשירות של השכרת המלגזות. השירות מאפשר לעסקים לשלם על המלגזה רק כשהם צריכים אותה ויותר מכך, הם יכולים לבחור את הדגם הנדרש להם על פי הצרכים שמתחלפים מדי פעם. ההשכרה של המלגזות היא פעולה פשוטה למדי אשר באה להקל על העסק גם בבחירת המלגזה, גם בשמירה עליה (העסק חוסך לעצמו את הצורך להעביר את המלגזה מבחני רישוי למשל) ונוסף לאלו הוא יכול להחליף את המלגזה על פי הצורך שלו.

השכרה שמתאימה לעסק:

על מנת לשכור את המלגזה אשר מתאימה לעסק ישנו צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשות העסק ולתאם יחד איתו את המלגזה לפי הצרכים הנדרשים. השירות של השכרת מלגזות כולל גם ייעוץ מקצועי והתאמה של המלגזה כאשר הצוות יברר מהו השימוש הצפוי למלגזה, איזה משקל היא צריכה להרים וגם היכן היא צפויה לעבוד. השכרת מלגזות נועדה בעיקר לעסקים קטנים או לעבודות זמניות. השכרת מלגזות בתנאים טובים ונוחים.

מחלקת מלגזות של חברת "ג'יני במות הרמה":

מגוון מלגזות להשכרה המונעות ע"י חשמל או דיזל, בגדלים מ-2 טון ועד 12 טון. אפשרות השכרת מלגזות על בסיס יומי, שבועי, חודשי או ליסינג תפעולי. כן כן ישנה אפשרות של מכירת מלגזות חדשות.

חברת "ג'יני במות הרמה" מציעה שירות מיידי, תחזוקה שוטפת, ליווי וייעוץ מקצועי ע"י צוות מיומן וזאת עם דגש על מתן יחס אישי ברמת סטנדרטים הגבוהים ביותר.

מעמיסים טלסקופים

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן