ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

במות הרמה בחולון

מנהלים אתר עבודות באיזור חולון? צריכים ציוד מקצועי לעבודות הרמה?

אחד הכלים האיכותיים ביותר לעבודה בגובה הוא במת ההרמה המשמשת למגוון רחב של עבודות שיפוצים, תיקונים ותפעול של מערכות שונות. במות הרמה בחולון יכולות לספק לכם את הכלי האופטימלי לביצוע פעולות שונות בגבהים של מעל ל-2 מטר וכתחליף לציוד עבודה בגבוה כמו סולמות וסנפלינג. במת ההרמה מוצעת לכם ב-2 סוגים של שירותים: שירות השכרה למספר שעות, ימים או חודשים ובשירות קנייה של במות הרמה חדשות או יד שנייה של המותגים הטובים ביותר בעולם בתחום.

השכרת במות הרמה בחולון במחירים מעולים

המחיר להשכרת במות הרמה בחולון תלוי בסוג במת ההרמה, בשיטת השינוע שלה לאתר העבודות שלכם ובזמן ההשכרה הנדרש לכם. מכיוון שישנם סוגים שונים של במות הרמה, כמו במות הרמה מספריים ובמות הרמה טלסקופיות, ניתן להתאים את במת ההרמה לסוג העבודה שלכם ולתקציב מוגדר מראש. כחלק משירות השכרת במת הרמה בחולון, תוכלו להזמין גם הדרכה מקצועית לתפעול במת ההרמה, או לשכור מפעיל אשר ילווה את העובדים שלכם לאורך כל תהליך הפרוייקט שלכם. בחיפוש אחר השכרת במת הרמה בחולון, חשוב לבצע את הבחירה הנכונה של כלי העבודה הנדרשים לכם ולהתאים אותם לתנאי העבודה בשטח.

במת הרמה בחולון יד שנייה

אם אתם מעוניינים לקנות במת הרמה בחולון, יש לכם אפשרות לרכוש במת הרמה מקצועית יד שנייה אשר עוברת תחזוקה שוטפת לאורך כל השנה. רכישה של במת הרמה משומשת, מפחיתה בצורה משמעותית את ההוצאה על במת הרמה חדשה ומאפשרת לכם להינות מציוד איכותי לסוגים שונים של עבודות בגובה. כחלק משירות המכירה של במות הרמה יד שנייה, ניתן להוסיף גם שירות תחזוקה ותיקונים חודשי במטרה לשמור על במת ההרמה שלכם תקינה עם חלקים תקניים ולקבל את כל חלקי החילוף המתאימים למתקן.

ייבוא ושיווק של במות הרמה בחולון ממותגים בינלאומיים

להזמנת במות הרמה בחולון להשכרה לתקופה מוגדרת או לרכישה, צרו קשר עם חברת ג׳יני ליפט ותוכלו להתאים את במת ההרמה לצרכים שלכם. החברה מביאה איתה ניסיון של יותר מ-2 עשורים בתחום עם צוות מיומן ומקצועי אשר יתאים לכם את במת ההרמה לתקציב ולסוג העבודה שלכם.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג׳יני ליפט

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן