ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

במות הרמה ידניות – יתרונות

הודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, כיום, ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של במות הרמה. המבחר מהווה כיתרון ולו מהסיבה שכל מי שתר אחר במת הרמה, מכל סיבה ועבור כל מטרה, יכול ליהנות ממענה איכותי על מלוא הדרישות והצרכים שלו, מבלי צורך לעשות פשרות.
יש לא מעט פרמטרים אשר מבדילים בין הסוגים השונים של במות הרמה – כאשר, אחד מההבדלים המשמעותיים בין הסוגים הוא השאלה אם מדובר בצורך הוא בבמות הרמה חשמליות או בבמות הרמה ידניות – כאשר, לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות והחסרונות שלו.
ההמלצה היא כמובן להכיר את התכונות ואת היתרונות של כל אחד מאותם הסוגים והתבסס על כך, לבחור באותה במת הרמה אשר תענה בצורה האופטימאלית על דרישות העבודה.

במות הרמה ידנית – קווים לדמותה


במות הרמה ידניות הן לרוב קטנות ויעילות יותר ומשמשות לעבודות נקודתיות בגובה – הצורך באותן במות יכול לעלות בין היתר אצל עסקים מסוגים שונים, מפעלים ומחסנים.
בין היתרונות של במות הרמה ידניות בהשוואה לדוגמא, לבמות הפועלות על חשמל או על דיזל, טמון ביכולת ההתאמה שלהן לתנאי שטח מסוימים (לדוגמא, במקומות קטנים יותר) ולביצוע עבודות אשר מצריכות דיוק מירבי – השליטה בבמת הרמה ידנית היא ברמה גבוהה יותר ולכן, במידה והיא מתופעלת על ידי מפעיל מוסמך ומיומן ניתן להשיג באמצעותה רמת דיוק מקסימאלית.
כמובן, שבכדי ליהנות מהיתרונות הרבים שלבמות הרמה ידניות, חשוב לבחור בתבונה את אותה במת הרמה ולשים דגש גם על תכונות נוספות לצד עצם היותה ידנית – לדוגמא, מה המשקל המירבי אותו היא יכולה לשאת, לאיזה גובה מקסימאלי היא יכולה להגיע וכיוצא בזה..  

מחפשים אחר במת הרמה ידנית?


אם אתם תרים אחר שירותי השכרת במות הרמה וכחלק מכך, תרים אחר במת הרמה ידנית, אשר תספק מענה על מלוא הדרישות והצרכים שלכם – הן מבחינת תנאי השטח והן מבחינת סוג העבודה, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה עבור המטרה.
חברתינו משכירה מגוון רחב של סוגי במות הרמה, מסוגים שונים ועבור כל סוג של עבודה. מוזמנים ליצור קשר כבר היום והצוות המקצועי והאדיב של החברה, ישמח להקשיב לצרכים ולציפיות שלכם מאותה הבמה ובהתבסס על כך להתאים עבורכם את הבמה הנכונה.


פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן