ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

במות הרמה למכירה

מה חשוב לדעת לגבי במות הרמה למכירה

ניתן למצוא כיום בשוק מגוון במות הרמה למכירה. במות הרמה למכירה צריך לרכוש בהתאם לשימוש המשתנה והמטרה הספציפית שהוא נועד למלא. המשקלים שבמות ההרמה יכולים לשאת משתנים ויש להתאים את השימוש למשא כבד או להרמת העובדים לשם ביצוע עבודות קלות בלבד. במות הרמה למכירה מגיעות לגבהים שונים, כולל כאלו עם זרוע טלסקופית או מפרק מובנה לשם הגעה לגבהים מקסימליים.

במות הרמה ניידת

במת הרמה למכירה לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד מומלץ לקנות מהסוג של מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית. סוג נפוץ נוסף של במות הרמה למכירה הינן במות הרמה ניידות. הן מיועדות לעבודות בינוניות וקלות וכוללות מנגנון שינוע שמאפשר להרים את הציוד לגובה ולשנע את הציוד בגובה הנדרש. בבמות הרמה טלסקופיות ניתן להעלות פועלים לגובה רב כאשר הזרוע יכולה להיות ישרה או עם מפרק לשם התגברות על מכשולים בתוואי העלאת הציוד או העובדים.

במות הרמה ידניות

במת הרמה ידנית מגיעה בגודל קומפקטי והיא יעילה במיוחד לעובדים, במגוון תעשיות ועסקים. ניתן לראות בשימוש במת הרמה ידנית בבתי עסק קטנים ומפעלי תעשייה, כמו גם ברשויות מוניציפאליות ועבודות תשתית נוספות. במת הרמה חשמלית נפוצה בשימוש בעיקר במחסנים ומרכזי הפצה ויכולים לחסוך כוח אדם, לשפר את הבטיחות בעבודה ולהקל על העובדים במהלך יום העבודה.

חומרים חזקים למשקלים כבדים

מתקני הרמה זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד. שולחנות הרמה חשמליים או ידניים מיועדים לשינוע והעמסה בהתאם למשקל וצרכי הגובה הנדרשים.

במות הרמה למכירה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי במות הרמה למכירה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים. 

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן