ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

במות הרמה מומלצות לעבודה בגובה

אז רגע לפני שבוחרים במת הרמה מומלצת לעבודה בגובה, קיימת חשיבות גבוהה להבין את מלוא הדרישות מאותה הבמה ובין היתר: מהו גובה העבודה המקסימאלי הרצוי, מה גודל שטח הבמה ומהו בכלל ייעודה של אותה הבמה – האם היא אמורה לשאת ציוד, בני אדם או אולי גם וגם..
אחרי שמבינים את מלוא הדרישות, ההמלצה היא להקפיד ולבחור בתבונה את החברה אשר תספק השכרת במות הרמה – כאשר, יש לוודא שמדובר בחברה מקצועית, מנוסה ואמינה, אשר מעמידה לרשות הלקוחות היצע רחב ומגוון של במות הרמה (מה שיבטיח את איתור הבמה המתאימה בתוך אותו ההיצע).

מהן הבמות המומלצות?


יש לא מעט סוגים של במות הרמה, כאשר בתוך ההיצע ניתן למצוא מספר סוגים אשר נחשבים לפופולאריים במיוחד עבור אותה המטרה ועליהם ניתן למנות:

  • במות הרמה טלסקופיות – כפי שמרמז שמן, במות הרמה אלו כוללות זרוע טלסקופית, אשר מתקצרת ונמתחת בהתאם לשימוש ולצורך. במות אלו יכולות להוות כפתרון אידיאלי עבור מי שמבקש להרים עובדים בתנאי שטח שאינם פשוטים, כאשר, הזרוע תאפשר לעובד לבצע את העבודה בבטחה גם אם התנאים רחוקים מלהיות אופטימאליים.
  • במות עם זרוע – במה זאת מיועדת בעיקר להרמת עובדים לצורך עבודות גובה. פעולת ההרמה מתבצעת עם גבי סל הרמה, אשר מחובר לזרוע מתקפלת – כאשר, הזרוע יכולה להגיע לגבהים שונים.
  • במת הרמה מספריים – במת הרמה מתאימה לפרויקטים המצריכים הרמה אנכית בגובה. השליטה בבמה זו מתבצעת באמצעות שלט אשר ממוקם על בבמה עצמה.

כאמור, אלו הם רק חלק מסוגי הבמות המומלצות וחשוב שכל מי שזקוק לשירות של השכרת במת הרמה, יכיר תחילה את כל האפשרויות ויבחר את הבמה המומלצת, אשר ערוכה לספק את המענה הטוב ביותר על דרישותיו ועל צרכיו.

חשיבותו של ייעוץ מקצועי


כאמור, לאיסוף מידע אודות במות הרמה מומלצות יכול להיות חשיבות רבה ובכוחו של צעד זה, להתוות את הדרך לעבר הבחירה המתאימה.
יחד עם זאת, ההמלצה היא לא לוותר גם על קבלת ייעוץ מקצועי מטעם איש מקצוע, אשר מתמחה בתחום – זה יכול להיות נציג מקצועי מטעם החברה אשר תספק שירות של השכרת במות הרמה. בהליך הייעוץ, ניתן להציג לנציג את מלוא הדרישות והצרכים ובהתבסס על כך, הוא ידע לכוון אל הבמה המתאימה.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן