ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

במות הרמה מספריים – סוגי הדגמים

במות הרמה מספריים נחשבות לאחד מסוגי במות ההרמה הנפוצים ביותר, כאשר, השימושים העיקריים של במות אלו הם לצורך ביצוע של עבודות חשמל, עבודות צבע ועבודות אחרות אשר נחשבות לפחות מורכבות – אך כאלו אשר יכולות לאפשר לעובדים להישאר זמן מה על הבמה עד להשלמת העבודה.
במות אלו משמשות גם לצורך הרמת עובדים – אשר יכולים לעמוד על המשטח של הבמה ולבצע את העבודה הנדרשת והן להרמה של ציוד במשקל בינוני.
בדומה לבמות הרמה מסוגים אחרים, גם כאשר מדובר בבמות הרמה מספריים ניתן לבחור בין במות העובדות על מנוע חשמלי לבין במות עם מנוע דיזל.
כמובן, שהבמות נבדלות אלו מאלו גם בתכונות רבות אחרות ובין היתר: גובה ההרמה המקסימאלי, משקל ההרמה המירבי וכיוצא בזה..

היתרונות של במות הרמה מספריים


אם הגעתם למסקנה כי במת הרמה מספריים יכולה להוות כבחירה הנכונה/ מתאימה בעבורכם, להלן מספר יתרונות המאפיינים את הבמה אשר היכרות איתם תסייע לכם לבסס את ההחלטה ובין היתר: במות אלו יכולות לשאת משקל גדול יחסית (בהשוואה לבמות הרמה מסוגים אחרים).
במות מספריים מגיעות עם בין מרפסת אחת ל-2 מרפסות כך שסביבת העבודה אותן הן מספקות הינו רחב ונוח במיוחד לביצוע סוגים שונים של עבודות גובה.
כמובן, שקיימת חשיבות גבוהה שרגע לפני שאתם מתחילים בהליך של השכרת במות הרמה, להכיר את הדגמים השונים של במות הרמה מספריים, את התכונות המאפיינות כל אחת מאותן הבמות ואת ההבדלים בין אותם הדגמים – מה שיאפשר לבחור בסופו של דבר את במת ההרמה המתאימה ביותר לצרכי הפרויקט הפרטניים ולתנאיי השטח בהם מתבצעת העבודה.

מעוניינים בבמת הרמת מספריים?


לא משנה לאיזה דגם של במת הרמה מספריים אתם זקוקים, תשמחו לגלות כי חברתנו יכולה להציע לכם במת הרמה מספריים אשר תספק מענה על מלוא הצרכים, הדרישות והציפיות שלכם.
מוזמנים ליצור קשר עם החברה ואחד מהנציגים המקצועיים, ישמח להעניק לכם את המידע על כל הדגמים של במות הרמה מספריים המוצעים על ידי החברה – ובאפשרותכם גם לקבל ייעוץ, במסגרתו תוכלו להסביר את כל הפרטים על סוג העבודה אותה אתם מעוניינים לבצע ובגינם אתם זקוקים לבמה והנציג יכוון אתכם לדגם המתאים ביותר בעבורכם.


פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן