ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

במת הרמה בפתח תקווה

מתכננים פרוייקט בפתח תקווה לעבודות בגובה? מחפשים ציוד מקצועי?

במות ההרמה הן חלק חיוני למגוון רחב של עבודות תיקונים, שיפוצים ובנייה וכיום ניתן לראות את השימוש בהן כמעט בכל פרוייקט, מהקלים ביותר כמו עבודות צבע וטיח ועד לעבודות מורכבות של איטום ותיקוני חשמל מתח גבוה. במת הרמה בפתח תקווה יכולה לשמש אתכם להרמת הפועלים והעובדים במהלך העבודה ושמירה על הבטיחות שלהם לאורך כל זמן העבודה. בנוסף לכך, ניתן להעמיס על במת ההרמה ציוד וחומרי גלם לצורך התקנה וביצוע עבודות כמו איטום חזית של בניין ויישום ציפויים וחיפויים שונים.

התאמת במות הרמה בפתח תקווה לפרוייקט שלכם

הבחירה של במות הרמה בפתח תקווה צריכה להיות מותאמת לסוג העבודה הנדרש לפועלים שלכם וניתן לבצע את ההתאמה דרך התייעצות עם אנשי מקצוע מומחים בייבוא ושיווק במות לעבודות הרמה. במות ההרמה הנפוצות ביותר הן במות ההרמה מספריים המשמשות גם למחסנים ומרכזים לוגיסטיים וניתן לנייד אותן בצורה יעילה ובטיחותית, לצורך שינוע והעמסה של ציוד ולצורך שינוע עובדים. היא מעניקה לעובדים שלכם משטח עבודה אמין ובטיחותי ויעילה במיוחד לעבודות הנדרשות בחומרי גלם בכמויות גדולות כמו עבודות איטום ועבודות צבע. את כל כלי העבודה של הפועלים שלכם, ניתן להעמיס על במת ההרמה ולספק לעובדים שלכם נגישות מלאה לכל כלי עבודה הנדרש להם.

השכרת במות הרמה בפתח תקווה במחירים מעולים

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בשירות להשכרת במות הרמה בפתח תקווה, הוא כמובן המחיר לשעת השכרה או ליום השכרה. על מנת לקבוע את המחיר לשעת השכרה, צריך דבר ראשון להתאים את במת ההרמה לצרכים של העובדים שלכם, כאשר הגבהים אליהם ניתן להגיע מתחילים עם 5 מטר ויכולים להגיע גם לגובה מירבי של 34 מטרים לצורך עבודות בגובה רב. במות ההרמה המתקדמות והחדישות ביותר הקיימות היום, כוללות גם מערכות בקרה משופרות לצורך תפעול הבמה באופן חשמלי על ידי מפעיל או על ידי הפועלים המשתמשים בבמת ההרמה.

חברה מקצועית לייבוא ושיווק של במת הרמה בפתח תקווה

לקבלת הצעת מחיר לבמת הרמה בפתח תקווה, כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא ליצור קשר עם חברת ג'יני במות הרמה ולקבל מצוות החברה הצעת מחיר המותאמת לצרכי העבודה שלכם. החברה מייבאת ומשווקת את כל סוגי במות ההרמה כבר מעל ל-20 שנה ברציפות של המותגים הגדולים ביותר בעולם.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן