ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

במת הרמה ידנית

על במת הרמה ידנית

במת הרמה ידנית מגיעה בגודל קומפקטי והיא יעילה במיוחד לעובדים במגוון תעשיות ועסקים. ניתן לראות בשימוש, במת הרמה ידנית בבתי עסק קטנים ומפעלי תעשייה, כמו גם ברשויות מוניציפאליות ובעבודות תשתית נוספות. במת הרמה חשמלית נפוצה בשימוש בעיקר במחסנים ומרכזי הפצה והם יכולים לחסוך כוח אדם, לשפר את הבטיחות בעבודה ולהקל על העובדים, במהלך יום העבודה.

עמידות וגובה

במות הרמה ומתקני הרמה אחרים, מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת, שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה של מתקן הרמה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד. שולחנות הרמה חשמליים או ידניים מיועדים לשינוע והעמסה, בהתאם למשקל ולצרכי הגובה הנדרשים. מלגזות נועדו בשימוש הנפוץ לאחסון וסידור במחסנים, מפעלים ומרכזי חלוקה. מנופי סל מיועדים להרמת עובדים לגובה, לשימוש אנשי מקצוע המטפלים במגוון של תשתיות בגובה.

במות הרמה

ניתן למצוא כיום בשוק מגוון במות הרמה, בין היתר, במת הרמה ידנית. במות הרמה צריך לרכוש בהתאם לשימוש המשתנה והמטרה הספציפית שהוא נועד למלא. המשקלים שבמות ההרמה יכולות לשאת משתנים ויש להתאים את השימוש למשא כבד או להרמת העובדים, לשם ביצוע עבודות קלות בלבד. במות הרמה מגיעות לגבהים שונים, כולל כאלו עם זרוע טלסקופית או מפרק לשם הגעה לגבהים מקסימליים.

על במת מספריים 

במת הרמה לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד, כדאי לרכוש או לשכור מהסוג של מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית. סוג נפוץ נוסף של במות הרמה הינן במות הרמה ניידות. הן מיועדות לעבודות בינוניות וקלות וכוללות מנגנון שינוע, שמאפשר להרים את הציוד לגובה ובנוסף לשנע את הציוד בגובה הנדרש.

במת הרמה ידנית למכירה או להשכרה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי במת הרמה ידנית לטווח קצר או ארוך, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים, פיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות. את מגוון הכלים ניתן להשיג מהחברה, במחירים הוגנים למכירה או להשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן