ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

במת הרמה נגררת למכירה

על במת הרמה נגררת למכירה

שימוש עם במת הרמה נגררת למכירה אינו דורש שינוע מורכב של הכלי לאתר השימוש או מחסני החברה. ניתן היום לקנות במה נגררת, שמתחברת בקלות לרכב גרירה פרטי ולשנע אותה בקלות וביעילות לאתרי העבודה השונים. 

עבודות קלות ובינוניות

על מנת לחסוך בעלויות ניתן למצוא במת הרמה נגררת למכירה יד 2. כדאי לקנות מחברה מסודרת ואחראית שמטפלת בכלים שלה, על מנת שלא תופתעו, מתקלות של במת הרמה נגררת למכירה יד 2 שרכשתם בזול. במת הרמה נגררת למכירה מיועדת לעבודות בינוניות וקלות וכוללו\ת מנגנון שינוע, שמאפשר להרים את הציוד לגובה ולשנע את הציוד בגובה הנדרש. בבמות הרמה טלסקופיות ניתן להעלות פועלים לגובה רב כאשר הזרוע יכולה להיות ישרה או עם מפרק לשם התגברות על מכשולים בתוואי העלאת הציוד או העובדים.

ציוד בטיחות

ציוד בטיחות לעבודה בגובה הוא הכרחי ונדרש במגוון גדול של עבודות על מנת להגן על חיי הפועלים. על פי התקנות על כל מעסיק לוודא, שלעובדיו יש ברשותם את ציוד בטיחות לעבודה בגובה, בכדי למנוע פציעות קשות או אובדן חיים. בשוק יש מגוון גדול של מכשור ואביזרים המיועדים ספציפית לעובדים בגובה. על ממונה הבטיחות של כל פרויקט להתאים את האביזרים לאופי וסוג העבודה. ציוד בטיחות לעבודה בגובה כולל ציוד לבלימת הנפילה, ציוד למניעת הנפילה וציוד מגן אישי לעובדים.

הגנה על עובדים ועל העוברים ושבים

ציוד למניעת נפילה נועד לאבטח את העובד ואת כלי העבודה והציוד על מנת למנוע נפילה של העובד ופציעתו, כמו גם למנוע את הנפילה של ציוד או חפצים על עובדים אחרים והעוברים ושבים ברחוב. ציוד לבלימת נפילה נועד לצמצם את פוטנציאל הנזק והסכנה בנפילה. ציוד כזה יכול לבלום את הנפילה ולספוג את אנרגיית הנפילה. בציוד המגן האישי של העובד נכללות בדרך כלל, קסדות רתמות ונעלי עבודה.

במת הרמה נגררת למכירה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי במת הרמה נגררת למכירה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים. 

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

Call Now Button
דילוג לתוכן