ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

במת הרמה

במת הרמה היא כלי חשוב במיוחד באתרי בנייה. חלק ניכר מן הפעולות שיש לעשות התהליך הבנייה נעשות בגובה רב ודורשות הגעה של עובדים וציוד לאותו הגובה. במת הרמה מאפשרת נשיאה גם של מספר עובדים וגם של ציוד רב וכבד לגבהים של אפילו מספר קומות לאורך זמן ובביטחון מלא. במות הרמה חוסכות כסף רב לקבלנים שיכולים לוותר על רכישה של פיגומים קבועים או ניידים וגם של מנופים. ג'יני במות הרמה מספקת במות, מלגזות, מנופים וגנרטורים מזה 20 שנה ושומרת על מוניטין של הצלחה וביטחון ובכך הפכה לשם מוכר אצל כל קבלן בשוק.

במת הרמה – ביטחון מוחלט לעבודה שקטה

במת הרמה מוצבת על גבי מנוף משוכלל וחזק במיוחד שיכול להחזיק מאות קילוגרמים של עובדים וציוד בגובה רב. במות ההרמה בנויות עם ציוד מגן הכולל מעקה מתכתי חזק, אופציה לרתמות וחגורות לעובדים, לוח בקרה על גבי הבמה וגם במנוף לשליטה מכל מקום ובמצבי חירום. חלק מן הבמות מאפשרות גם נסיעה תוך כדי נשיאה וחוסכות זמן רב בכך.
במות הרמה צריכות לתת למשתמש ביטחון מוחלט בעבודה ולכן חשוב מאוד לבחור אחת טובה, מחברה טובה. בחירה בג'יני במות הרמה מבטיחה לכם השכרת ציוד שעובר בדיקות תקינות תכופות לאחר כל שימוש על ידי צוות מומחים. כל הכלים שג'יני במות הרמה מפעילה עברו בתו התקן הישראלי ובעזרתם נמנעו אסונות רבים. אנו בג'יני במות הרמה שמנו לעצמנו מטרה למנוע תאונות עבודה שהפכו לשכיחות מידי בישראל ולא נאפשר השכרת ציוד פגום ולא בטיחותי.

ג'יני במות הרמה – מקצועיות מעל ומעבר

אנו מעסיקים כ40 עובדים כישרוניים ומקצועיים שעברו הכשרה מחמירה ביותר. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו לאורך כל הדרך מהייעוץ בבחירת הכלים שברצונם לשכור או לקנות, תפעול יום יומי ותיקון תקלות ועד להחזרת הכלי. בקטלוג ההשכרה שלנו תוכלו למצוא במות וכלים שיתאימו לכל פרויקט עסקי או פרטי אשר ישרת אתכם נאמנה. אנו מזמינים אתכם לקרוא כאן באתר מאמרים אודות החברה והכלים אותם אנחנו מציעים להשכרה ומכירה ולהתרשם מן האיכותית והמחירים. פנו אלינו עוד היום בטלפון לשאלות או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהמרה. ג'יני במות הרמה – פתרונות יצירתיים לעבודה בגובה.

במת הרמה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן