ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

הדרכות בגובה לעובדים

העובדים שלכם צריכים לעבור הדרכה לעבודה בגובה? הגעתם למקום הנכון!

הדרכות בגובה לעובדים נדרשות כחלק מנהלים הקבועים בחוק לגבי הכשרות וריענון לעובדים. אם העובדים שלכם נדרשים ביום יום, או כחלק מפרוייקט זמני לבצע עבודות בגובה, חשוב שיהיה לכם ספק קבוע לביצוע הדרכות המחייבות את העובדים כגון הדרכות בעבודה על סולמות, קונסטרוקציות ובמות הרמה והדרכות לשימוש בציוד מגן אישי לצורך שמירה על הבטיחות שלהם בזמן העבודה. ניתן להתאים את ההדרכה לתנאי העבודה של העובדים שלכם ולכלים בהם הם משתמשים, כאשר כל כלי לעבודה בגובה דורש ידע ומיומנויות ספציפיות.

הדרכה בגובה בפתח תקווה ואיזור ראשון לציון

תהליך ההדרכה בגובה בפתח תקווה או בראשון לציון יכול להתבצע באתר העבודות שלכם או במרכז הדרכה מקצועי המספק שיעורים ייעודיים לסוגי עבודה שונים. הדרכה בגובה בראשון לציון

הדרכה בגובה בראשון לציון ופתח תקווה מורכבת מלמידה תאורטית ומעשית. כאשר הלימוד המרכזי הוא לצורך מניעה של נפילות מגובה והעלאת המודעות לדרכי שמירה על בטיחות בזמן העבודה. בנוסף לכך, הקורסים משלבים שיטות בטיחות מתקדמות והדרכה ספציפית לציוד הגנה אישי במטרה לצמצם את הפציעות של העובדים שלכם.

הדרכה בגובה באשדוד עם ממונה להדרכה בגובה

מלבד הדרכה לסוגים שונים של עבודות בגובה בפתח תקווה וראשון לציון, דרך האתר תוכלו לרשום את העובדים שלכם להדרכה בגובה באשדוד ואשקלון עם טובי המדריכים בתחום. ממונה הדרכה בגובה מגיע עם הסמכה וידע לביצוע ההדרכה ויכול לספק לכם אישור רשמי לכך שכל עובד עבר את ההכשרה והריענון הדרושים לו. המחיר לכל עובד תלוי בסוג ההדרכה ובזמן הדרוש לצורך העברת כל החומר העיוני והמעשי הנוגע לתחום העבודה שלכם. בין הנושאים הנפוצים ביותר הם שימוש בפיגומים נייחים וניידים, תפעול של קונסטרוקציות, עבודה על גגות ותפעול של במות הרמה ניידות.

קביעת תאריך להדרכות בגובה לעובדים

הדרכות בגובה לעובדים עושים רק עם הטובים ביותר בתחום – חברת ג'יני במות הרמה! חברת ג'יני מביאה אליכם את הסטנדרט הגבוה ביותר להדרכות בתחום העבודה בגובה, עם צוות מיומן ומקצועי בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום, המבצע הדרכה עיונית ומעשית המותאמת במיוחד לסוג העבודות שלכם והכל במחיר הוגן ונוח המותאם לצרכי העובדים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן