ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

הדרכות בטיחות לעובדים

בשבועות האחרונים אנחנו שומעים יותר ויותר על תאונות עבודה בהן נפצעים ונהרגים פועלים, חלק גדול מהתאונות הן תאונות בגובה, אשר מתרחשות הן בגלל תנאים לא טובים מצד אחד, ומצד שני בגלל אי הבנה של העובדים את המצב, כלומר כיצד לנהוג בתנאי עבודה שכאלה.

זו הסיבה שיש צורך להעביר אותם סדרת הדרכה לעבודה בגובה. 
הרעיון של הדרכות בטיחות לעובדים ובפרט סדרת הדרכה לעבודה בגובה, היא לא דבר חדש. מזה עשרות שנים דואגות הרשויות להעביר סדנות הדרכת בטיחות לעובדים, מתוך כוונה שהם יכירו ויקפידו על הכללים. האחריות על כך מוטלת עליהם ועל בעלי המקום והמנהלים שלהם. התפיסה היא, שמקום העבודה חייב להיות מקום בטוח, מקום בו העובד יוכל לבצע את עבודתו ללא חשש. 

יש לכך כמה סיבות, ראשית, העובד צריך להרגיש מוגן, הוא צריך להרגיש שהוא מגיע למקום העבודה ולבצע את עבודתו בלי שייפגע ובלי שיקרה לו כלום. שנית, אם העובד יעבוד על פי הכללים שהוא קיבל במסגרת הדרכת בטיחות לעובדים, אז הוא יכול לעמוד בתפוקה שלו, דבר אשר מן הסתם חשוב לו ולמנהלים שלו. בנוסף. אם הוא יעמוד בכל כללי הדרכת בטיחות לעובדים, אשר אפשר להניח שהוא לא יפגע גם בעובדים ובעוברי אורח.

מאחר ומדובר בעבודה בגובה, אז האחריות המוטלת עליו היא לא רק לשמור עליו אלא גם לשמור על הסביבה שלו ובפרט על עובדים ועוברי אורח סביבו. 

מה לומדים במסגרת הדרכות בטיחות לעובדים
במסגרת הדרכות אלו לומדים כיצד לעבוד במשטחים שונים, כיצד לעבוד עם חומרים מסוימים, איך לעבור בבטחה ממקום למקום, כיצד לעבוד עם גורמים אחרים בשטח, כיצד לנצל בצורה נכונה את הזמן והמקום, מה עושים במקרה שמתרחש משהו קיצוני ואיך לנהוג אם סופגים חבלה או פציעה. בין היתר גם לומדים במסגרת הקורס עזרה ראשונה על מנת שיהיה ניתן לדעת כיצד לטפל במקרים של פציעות וחבלות.

יש לציין, הדרכות בטיחות לעובדים ובפרט הדרכה לעובדים בגובה צריכות להתבצע לא רק בקרב העובדים אלא גם בקרב מנהלים ואחראים, שכן גם להם יש חלק בענין. 

לסיום, אנחנו רואים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר, חברת ג'יני במות הרמה, אנחנו מתמחים במכירה והשכרת מתקנים לעבודה בגובה וכן עורכים הדרכות בטיחות לעובדים בתחום זה.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בנושא ונשמח לעזור לכם בכל עניין ועניין, הצוות שלנו יעמוד לרשותכם בכל עת.

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן