ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

השכרת במות הרמה באשדוד

אשדוד היא אחת הערים המבוקשות ביותר בישראל. מתגוררים בה כ-230,000 תושבים והיא נחשבת לעיר הגדולה ביותר במחוז דרום והעיר השביעית המאוכלסת ביותר במדינת ישראל.

העיר אשדוד ממוקמת בשטח רחב ומשתרע על פני כ-46 דונם. וכל שנה נבנות בעיר עוד מבני מגורים, מבנים לשימוש ציבורי ובנייני עסקים שונים.

 

 

אשדוד כאי נמל בצמיחה

בעבר לאשדוד לא היה מוניטין כעיר טובה לגור בה, אך בחלוף השנים והעלייה האחרונה של יהודי צרפת, שמה את אשדוד על המפה. היום מדובר בעיר בצמיחה מטורפת עם בית חולים ציבורי בין הטובים בארץ, תחנת רכבת, נמל, חוף ים ועוד. הביקוש לדירה באשדוד הוא בין הגדולים בארץ והמחיר לדירות חדשות ויד 2 עלה בהתאם.

ישנן אפשרויות רבות מבחינת השכרת במת הרמה באשדוד כמו השכרת אחת על בסיס חודשי, או השכרת אחת על בסיס שעתי. בנוסף לכך, ישנם סוגים שונים של במות הרמה כגון במות ניידות חד-ציריות עם קרונות, במות ניידות מורכבות עם קרונות ובמות קבועות עם קרונות.

 

 

השכרת במת הרמה באשדוד

בעבר, רוב האנשים היו קונים במות הרמה באשדוד ונמנעו מהשכרתן, והשימוש בהם היה חד פעמי ולפעמים פעם בכמה שנים. היום עם התפתחות הנדל”ן, חברות הנדל”ן הגדולות והתעשיות השונות באשדוד קמים ושוכרים במות הרמה, במקום לקנותן.

כבר היום ניתן לראות כי חלק מהחברות שוכרות אותן על בסיס יומי ואחרות שוכרות את במות ההרמה לחודש או לתקופה ממושכת.

רבות מהחברות שהחליטו לשכור את במות ההרמה הללו הבינו שזה מאוד משתלם להן, שכך הן לא צריכות לדאוג לאחסון ותחזוקת הבמות.

 

 

לסיכום, השכרת במות הרמה באשדוד לבנייה חדשה, שיפוצים, עבודות בגובה ולתעשיות אחרות היא דבר הכרחי במדינת ישראל של המאה ה- 21.

 

 

לפני שאתם משכירים במת הרמה באשדוד, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני פתרונות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה להשכרה לטווחי זמן משתנים.

 

 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית על השכרת במת הרמה באשדוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על השכרת במות הרמה באשדוד והצעת מחיר.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן