ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

השכרת במות הרמה

מה חשוב לדעת על השכרת במות הרמה

ניתן למצוא כיום בשוק השכרת במות הרמה במגוון סוגים לכל השימושים הנדרשים בתעשיות השונות. במות הרמה צריך לשכור בהתאם לשימוש המשתנה והמטרה הספציפית שהוא נועד למלא. עבור השכרת במות הרמה יש לקחת בחשבון, שהמשקלים שהן יכולות לשאת משתנים ויש להתאים את השימוש למשא כבד או להרמת העובדים לשם ביצוע עבודות קלות בלבד.

במות הרמה ידניות

השכרת במה הרמה יש לשקול בהתאם לגבהים השונים שיידרשו. עבור השכרת במה הרמה ידנית היתן למצוא במה בגודל קומפקטי, שיעילה במיוחד לעובדים, במגוון תעשיות ועסקים. ניתן לראות בשימוש במת הרמה ידנית בבתי עסק קטנים ומפעלי תעשייה, כמו גם ברשויות מוניציפאליות ועבודות תשתית נוספות. במת הרמה חשמלית נפוצה בשימוש בעיקר במחסנים ומרכזי הפצה ויכולים לחסוך כוח אדם, לשפר את הבטיחות בעבודה ולהקל על העובדים במהלך יום העבודה.

חומרים חזקים למשקלים כבדים

מתקני הרמה זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד. שולחנות הרמה חשמליים או ידניים מיועדים לשינוע והעמסה בהתאם למשקל וצרכי הגובה הנדרשים.

במות הרמה ניידת

במות הרמה להשכרה לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד מומלץ לשכור מהסוג של מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית. סוג נפוץ נוסף של במות הרמה להשכרה הן במות הרמה ניידות. הן מיועדות לעבודות בינוניות וקלות וכוללות מנגנון שינוע שמאפשר להרים את הציוד לגובה ולשנע את הציוד בגובה הנדרש. בבמות הרמה טלסקופיות ניתן להעלות פועלים לגובה רב כאשר הזרוע יכולה להיות ישרה או עם מפרק לשם התגברות על מכשולים בתוואי העלאת הציוד או העובדים.

השכרת במות הרמה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי השכרת במות הרמה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן