ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

השכרת גנרטורים

בלי חשמל שום עבודה מקצועית ומודרנית לא תוכל להתקיים. בימינו כל כלי עבודה עושה צורך בחשמל החל ממקדחה ועד מנוף. לכן באתרי בנייה אשר טרם חוברו למערכת החשמל הארצית יש צורך במקור חשמלי שיספק אנרגיה לכל כלי העבודה. גנרטורים עונים בדיוק על הצורך הזה. גנרטור איכותי יכול לספק חשמל לאורך זמן רב תוך שימוש בדלק מועט. גנרטור מקצועי יהיה גם שקט ויפלוט מעט גזים לאוויר אותו הפועלים גם צריכים לנשום. לכן בחירה של גנרטור איכותי עבור אתר העבודה הוא הכרחי. ג'יני במות הרמה מציעה השכרת גנרטורים מזה שני עשורים לקבלני עבודה ולחברות בנייה מובילות בארץ ואנו מתחייבים לספק ציוד מקצועי, איכותי ואמין.

השכרת גנרטורים – ג'יני במות הרמה

בג'יני במות הרמה תוכלו למצוא מגוון של גנרטורים עם מפרטים שונים שמתאימים לסוגי עבודה שונים – אם לעבודות קטנות בדירות ואם לאתרי בנייה של גורדי שחקים. כאמור, לכל עבודה יתאים גנרטור אחר ולכן חשוב לבחור אחד שיצא משתלם וכדאי – גנרטור עם הספק גדול בהרבה מהדרוש לכם יבזבז דלק מיותר וכן כנראה גם יתפוס מקום מיותר. השכרת גנרטורים מג'יני במות הרמה היא בחירה חכמה וכדאית – אנו מתחייבים לספק לכם גנרטור שיענה על כל הדרישות שלכם, כל שעליכם לעשות או להתקשר אלינו להתייעצות ולתת לנו את הפרטים, השאר עלינו. נשמח גם לעזור לכם איפה כדאי להציב את הגנרטור על מנת לצמצם את פליטת הגזים וכן את הרעש של המנוע.

גנרטורים – יתרונות

הגנרטורים בנויים כך שניתן בקלות לשנע אותם באתר הבנייה בעזרת מנופי הרמה או מלגזות ואף חלקם בנויים במבנה מריצה שניתן לסחוב בקלות גם בלי שימוש במכונות. השכרת גנרטורים היא לא רק לאתרי בנייה, גם ללקוח הפרטי יכול להיות צורך בגנרטור – לבילוי בים, הפעלת קרוואן ואוהלים בשטח.
הגנרטורים של ג'יני במות הרמה יכולים לעבוד לאורך שעות רבות ולקיים עבודה רצופה ללא הפסקות. מאיתנו תוכלו לא רק להשכיר אלא גם לקנות גנרטורים חדשים ויד שנייה במחירים נמוכים במיוחד.
צרו קשר עוד היום ותזכו בליווי מקצועי של צוות אדיב ומוכשר. מוזמנים לקרוא כאן באתר אודותינו ועל הציוד המתקדם שאנו מספקים. ג'יני במות הרמה – החברה המובילה בארץ בפתרונות לעבודה בגובה.

השכרת גנרטורים

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן