ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

השכרת מנוף סל

מה הוא מנוף סל? 

מנוף סל הוא סוג מסוים שלך מנוף, אשר בקצה זרוע ההרמה שלו מותקן סל העשוי מתכת המתאים בצורתו ובחוזקתו לנשיאת אדם לגובה. השליטה על הזזת הסל ניתנת בידי האדם שנמצא בתוך הסל והוא יכול לשנע אותו ימינה, שמאלה, למאלה ולמטה על פי צירים מובנים מראש על ידי ידיות וכך הוא יכול לשלוט באופן מלא על צורת עבודתו מבלי שיהיה צורך בכך שנהג המנוף אשר נמצא במשאית ישאר שם ושגיח על תנועותיו מה שיוצר רמת בטיחותיות הרבה יותר גבוהה וכמובן נוחות למפעיל. 

השכרת מנוף סל- ג'יני פתרונות הרמה 

אצלנו שמים דגש על החדשנות ועל היעילות של מוצרים ולכן אנחנו מחזיקים עבורכם סוג כזה של מנוף. בנוסף כל המוצרים שלנו עומדים בתו תקן ישראלי ותקני בטיחות בין לאומיים. 

השכרת מנוף סל- כדאיות מול מנוף צריח 

מדוע עדיף לבצע השכרת מנוף סל על פני השכרה של מנוף צריח? מנופי צריח הם מנופים מאוד ספציפיים המתאימים בעיקר לעבודות בניין בגובה רב, לכן כושר הנשיאה שלהם אמנם מגיע לגובה רב יותר אך הם כבדים לנשיאה מה שגורם לכל התהליך להיות הרבה יותר מסובך- ראשית, לוקח זמן לזרוע לזוז ממקום למקום, ושנית, נדרש לחבר אותם בתחילת הידית לקרקע על ידי יציקת בטון מה שמאוד מסרבל ומאריך את התהליך. לכן מומלץ ברוב המקרים לבצע השכרת מנוף סל אשר נע במהירות ממקום למקום. 

השכרת מנוף סל- כדאיות מול מנוף וו 

מנוף וו הוא מנוף אשר בקצה הידית שלו קיימת וו הרמה המשמשת יותר עבור תלייה והובלת משאות ממקום למקום, על כן זוהי דרך מועילה להרמת משקל רב אך לא מתאימה להרמת ציוד עדין ושביר, או להרמת פועל כמובן. כאשר משתמשים במנוף וו להרמת משאות צריך להקפיד על קשירה חזקה ובטוחה של הציוד ל- וו תליה אחרת הפעולה יכולה להוביל לסכנה של ממש. לכן, במקרה כזה וגם במקרה כזה מומלץ לבצע השכרת מנוף סל, שכן מנוף זה הוא בעל משטח הרמה לציוד ומרבה את בטיחותו ובטיחות האנשים בסביבת העבודה. לכן, במידה ואתם מבצעים השכרת מנוף סל תוכלו להשתמש בו להרמה הן של ציוד והן של פועלים בצורה נוחה, מהירה, בטיחותית וחדשנית. 

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן