ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

השכרת פיגומים תלויים וחשמליים

על השכרת פיגומים תלויים וחשמליים

השכרת פיגומים תלויים וחשמליים נעשתה נפוצה בשנים האחרונות, עם ההתפשטות של הפיגומים החדשניים שמציעים יעילות גבוהה, לצד בטיחות מרבית. פיגומים תלויים מתחברים לראש הבניין. הפיגומים מבוססים על שלושה מרכיבים מרכזיים, מנגנון העיגון, כבלי התלייה ומשטח העבודה. השכרת פיגומים תלויים וחשמליים ניתן לבצע בהתאם לגודל הפרויקט הספציפי, על מנת לעבוד בצורה יעילה ובטיחותית. מנגנון העיגון לגג מחזיק את המשקל של הפיגום ומאפשר את התנועה של הפיגום באופן חשמלי לאורך המבנה. הכבלים נושאים את משטח העבודה, כך שניתן לעבוד היטב בבטחה.

עיגון לגג

השכרת פיגומים תלויים וחשמליים מומלצת כאשר העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי יחיד או כאשר העבודה היא על אזור ספציפי של המבנה. אמנם העלות של כל פיגום במערכת יקרה, לעומת פיגום זקיף מהדור הישן, אך אין את הצורך במבנה הפיגומים על כל המבנה לאורכו ולרוחבו. בעבודה על משטח יחיד, התנועה מתבצעת בקלות בעזרת המנוע החשמלי. השכרת פיגומים תלויים וחשמליים מומלצת רק כאשר יש שלד גג למבנה, אליו ניתן לעגן את הפיגומים התלויים באופן בטיחותי.

משקלים כבדים

מתקני הרמה זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת, שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה מבוקשים בענפים שונים בתעשייה ובבנייה, כוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד. שולחנות הרמה חשמליים או ידניים מיועדים לשינוע והעמסה בהתאם למשקל וצרכי הגובה הנדרשים.

במות הרמה ניידות

במות הרמה לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד מומלץ לשכור מהסוג של מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית. סוג נפוץ נוסף של במות הרמה הן במות הרמה ניידות. הן מיועדות לעבודות בינוניות וקלות וכוללות מנגנון שינוע, שמאפשר להרים את הציוד לגובה ולשנע את הציוד בגובה הנדרש.

השכרת פיגומים תלויים וחשמליים מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי השכרת פיגומים תלויים וחשמליים, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן