ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

התאמת במות הרמה לצרכיו ומטרותיו של העסק

קיימים סוגים רבים של במות הרמה, אשר נבדלים אלו מאלו בתכונות השונות כמו: צורת הפעולה, גודל המשטח, הגובה המירבי אליהן הן יכולות להגיע, המשקל המקסימאלי אותו הן יכולות לשאת ועוד.. ההיצע הרחב, מאפשר לכל עסק אשר מעוניין להשתמש באותה במת הרמה לצורך ביצוע עבודה בגובה, לבצע את הבחירה המתאימה והמדויקת ביותר מתוך אותו היצע.
אז בכדי שבהליך השכרת במות הרמה, גם אתם, תוכלו ליהנות מבמת ההרמה המתאימה, להלן הפרמטרים שחשוב שתקפידו לשים עליהם דגש:

הגדרת הצרכים מאותה במת הרמה


בכדי לבצע את הבחירה הנכונה, קיימת חשיבות גבוהה להגדיר בשלב הראשון את סוג והיקף העבודה בגובה, אותה אתם מבקשים לבצע באמצעות שימוש באותה הבמה.
יש לקחת בחשבון, שיש במות הרמה הנחשבות לקטנות יותר וככאלו המתאימות גם לביצוע עבודות פשוטות יותר ויש גם במות גדולות אשר יכולות להתאים לעבודות מורכבות יותר.
בכל מקרה, ההמלצה היא לענות על שאלות כמו: הו הגובה בו אמורה להתבצע העבודה? איזה סוג של ציוד אתם מבקשים להרים באמצעות הבמה (ואם מדובר בבמת הרמה אשר אמורה לשמש להעלאת עובדים, כדאי להבין מהו מספר העובדים)

היכרות עם הסוגים השונים


ידע מהווה ככוח ולכן, ככל שיהיה לכם ידע נרחב ומקיף יותר לגבי הסוגים הקיימים של במות ההרמה וההבדלים ביניהם, כך תוכלו לבצע בחירה מושכלת ונבונה יותר באותה במת הרמה.
מלבד הסוגים, כדאי להכיר את ההבדלים גם בין הדגמים השוני (לפחות אלו אשר יכולים להיחשב כרלוונטיים בעבורכם).
כאמור, בעידן האינטרנט תוכלו ליהנות מגישה למידע באמצעות לחיצה פשוטה על מספר מקשים ולכן, כדאי ורצוי לנצל את הגישה הזו על מנת להבין בצורה טובה יותר איזה סוג של במת הרמה תתאים עבורכם בצורה הטובה ביותר.

קבלת ייעוץ מקצועי


אם אתם לא יודעים איזו במת הרמה אתם מחפשים או איזו במה יכולה לספק את המענה הטוב ביותר לדרישות ולצרכים שלכם, תוכלו להסתייע בקבלת ייעוץ מקצועי.
חברתינו מציעה שירות של השכרת במות הרמה, מכל הסוגים ועבור כל מטרה. הצוות המקצועי של החברה ישמח לעמוד לשירותכם, להקשיב למלוא הדרישות והצרכים שלכם מאותה הבמה ולהתאים לכם את הסוג והדגם הנכון ביותר עבור המטרה.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן