ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

טיפים לעבודה עם במות הרמה

מתכננים לעבוד עם במת הרמה? להלן מספר טיפים אשר יאפשרו לכם לצלוח את המשימה בצורה הבטיחותית והאיכותית האפשרת:

טיפ 1 – המפתח הוא בחירה נכונה


יש לא מעט סוגים של במות הרמה, אשר נבדלים אלו מאלו בצורת הפעולה, בגבהים אליהם הן יכולות להגיע, בכובד הציוד אותו הן יכולות לשאת ובמידת ההתאמה לנשיאת בני אדם.
בכדי שאותה במת הרמה אשר תיבחר, אכן תספק את המענה הטוב והאיכותי ביותר על הציפיות ממנה, קיימת חשיבות גבוהה לבצע את הבחירה הנבונה – כאשר, את הבחירה יש לבצע רק אחרי שמבינים לעומק את מלוא הצרכים והדרישות מאותה הבמה.

טיפ 2 – הקפדה על תחזוקה ובדיקות


אם החלטתם לבחור בשירות השכרת במות הרמה, הטיפ הזה פחות רלוונטי בעבורכם, מכיוון שהחברה המשכירה היא זאת שאמורה לדאוג לתחזוקה ולבדיקות.
לעומת זאת, אם אתם רוכשים במת הרמה, קיימת חשיבות גבוהה שתשימו דגש על הנושא הזה.
מדובר בציוד אשר חייב להיות בטיחותי לשימוש ובכדי לוודא את תקינותו יש לבדוק אותו בתדירות גבוהה – הבדיקה אמורה להתבצע על ידי בודק מוסמך, אחת ל-16 חודשים או אחת ל-6 חודשים במידה ומדובר בבמת הרמה אשר משמשת לעבודה באתר בנייה.
מעבר לכך, יש שורה ארוכה של בדיקות אותן צריך לבצע לפני כל שימוש, בכדי להבטיח שהבמה אכן בטוחה לשימוש.

טיפ 3 – לדאוג לשימוש בטיחותי


עבודה בגובה טומנת בחובה לא מעט סיכונים ולכן, הדגש המשמעותי ביותר בעבודה עם במות הרמה, נוגע להקפדה על הבטיחות (ובעיקר במקרים בהם הבמה משמשת להרמת אנשים).
בין היתר, יש להקפיד על ציוד מיגון אישי (כמו קסדות לדוגמא), יש להימנע בעבודה עם הבמה בתנאי מזג אוויר מסוכנים (כמו רוחות עזות), יש להקפיד על תאורה מתאימה במקרים בהם העבודה היא בשעות החשכה וכמובן, יש לקרוא בעיון את מלוא הוראות היצרן וליישם את כולן.  

טיפ 4 – לבחור בתבונה את מתפעל הבמה


לא כל אחד יכול לתפעל במת הרמה (ולא משנה באיזה סוג של במה מדובר). הבמה חייבת להיות מתופעלת על ידי איש מקצוע מוסמך – מעל גיל 18, בעל הכשרה לעבודה בגובה, אשר עובר הדרכות ייעודיות ועליו להיות בריא ועירני.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן