ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

כיצד בוחרים במות הרמה

במת הרמה מהווה כפתרון אפקטיבי ובטיחותי לעבודה בגובה. במת הרמה יכולה לסייע הן בהרמת ציוד כבד ואביזרים והן ברמת אנשים לגבהים שונים.
הצורך בבמות הרמה יכול לעלות במגוון רחב של סוגי פרויקטים של חבות בענפים שונים ובין היתר: בהליך הפקת אירועים, במסגרת עבודות בנייה, כאשר עולה הצורך לבצע עבודת חשמל בגובה והרשימה עוד ארוכה.
חשוב לציין, שמי שהצורך שלו בבמת הרמה הוא לא בתדירות גבוהה או באופן חד פעמי בלבד, יוכל להשתמש בשירות של השכרת במות הרמה – ובצורה כזאת, לשלם למעשה, רק עבור זמן השימוש בבמה.

איך לבחור את הבמה המתאימה?


כפי שניתן לשאר, יש לא מעט פרמטרים אותם מומלץ לקחת בחשבון בהליך בחירת במת הרמה.
ראשית כל, ההמלצה היא לקחת בחשבון את מלוא הדרישות והצרכים שלכם מאותה הבמה ובין היתר: כמה עובדים היא אמורה לשמש בו זמנית, לאיזה גובה היא אמורה להגיע, האם יכול לעלות צורך לנייד אותה ממקום למקום וכיוצא בזה.. ככל שתבינו בצורה מעמיקה יותר את הדרישות והצרכים, יהיה לכם יותר קל למקד את החיפוש ולבחור באותה במת הרמה מתאימה.
בשלב הבא, חשוב להכיר את כל הסוגים והאפשרויות המוצעות, כאשר תוכלו למצוא בין היתר: במת הרמה עם זרוע טלסקופית, במת הרמה עם מפרק, במת הרמה ניידת, במת הרמה הפועלת על מנגנון חשמלי והאפשרויות הינן עוד רבות ומגוונות.
כמובן, שאם תתקשו לקבל החלטה מושכלת לגבי הבמה המתאימה, תמיד תהיה לכם האפשרות להיוועץ עם אנשי מקצוע, על מנת שאלו יסייעו לכם לבצע את הבחירה.  

דגשים חשובים בהליך הבחירה


אם גם אתם נמצאים בהליך בחירת במת הרמה, מומלץ שתקפידו לשים דגש על התכונות הבאות: כושר ההעמסה של הבמה, גודל השטח של הבמה, הגובה המירבי אליו היא מגיעה וסוג המנוע (דיזל או חשמל). כמובן, שבנוסף לתכונות, יש לוודא שמדובר בבמה איכותית ובטיחותית, מבית יצרן הנחשב לבעל שם ומוניטין בתחום זה.
לסיכומו של דבר, הבנה מקיפה של הדרישות והצרכים, היכרות עם האפשרויות השונות ובחירה בחברה מקצועית ומנוסה אשר מציעה שירות של השכרת במות הרמה, יכולים להוות כמתכון בטוח לבמת הרמה אשר תספק מענה על מלוא הדרישות, הצרכים והציפיות ממנה – ובמקום הזה בדיוק חברתינו נכנסת לתמונה.  

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן