ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

מדוע חשוב לבצע הדרכות לעבודה בגובה

רוצים לשפר את בטיחות העובדים שלכם? אתם בדיוק במקום הנכון!

אם אתם רוצים לדעת מדוע חשוב לבצע הדרכות לעבודה בגובה, כדאי שתכירו את סוגי ההדרכות הקיימות היום. ההדרכות מתמקדות בעקרונות מרכזיים להתנהלות העובדים הנדרשים לעבודה בגבהים המסכנים את הבטיחות שלהם. ההדרכה רלוונטית לעבודות הבסיסיות ביותר לעבודה בגובה כמו שימוש נכון בסולם ועד הדרכה לעבודה בשימוש מכשירים מתקדמים לעבודות בגובה כמו במות הרמה ופיגומים ניידים. ההדרכה מורכבת מלימוד עיוני ולימוד מעשי המותאם לסוג העבודה של העובדים שלכם והוא מועבר על ידי ממונים להדרכה בגובה עם אישור רשמי לביצוע ההדרכה.

הדרכה בגובה ברחובות ובת ים

במידה והעובדים שלכם נדרשים לבצע עבודות בגובה של יותר מ-2 מטר, הם מחוייבים על פי תקנות הבטיחות בעבודה לבצע הכשרה מקצועית ממונה רשמי על הדרכה לעבודות בגובה. אם בית העסק או החברה שלכם ממוקמת באיזור בת ים או רחובות, יש לכם אפשרות לשלוח את העובדים שלכם לקורס הדרכה בגובה ברחובות או בת ים באחד ממרכזי הלימוד המקצועיים ביותר בתחום. מלבד זאת, הדרכה בגובה בבת ים או ברחובות יכולה להתבצע גם באתר העבודות שלכם ביום ובשעה המתאימים ביותר לעובדים ולתכנן את ההדרכה בהתאם לצרכי העבודה היום יומיים של החברה הדרכה בגובה בבת ים ורחובות מוצעת לכם דרך האתר עם צוות ההדרכה מהטובים ביותר בארץ.

הדרכה בגובה בגבעתיים ואשקלון

אם בית העסק או החברה שלכם ממוקמת באיזור גבעתיים או אשקלון, יש לכם אפשרות להזמין קורסי הדרכה הישר לבית העסק שלכם ואף לאתר עבודות פעיל. הדרכה בגובה בגבעתיים או באשקלון רלוונטית גם לעבודות על פיגומים ולימוד מעמיק של התקנת והצבת פיגומים בשטחים סלולים ולא סלולים. הדרכה בגובה באשקלון או גבעתיים לעבודות עם פיגומים, תכשיר את העובדים שלכם לביצוע עצמאי של חיזוקים אלכסוניים לפיגומים והתקנה נכונה של סולמות ירידה ועלייה בפיגום שלכם. קורסי הדרכה בגובה באשקלון וגבעתיים אינם נוגדים את הצורך באחראי בטיחות ראשי באתר העבודות שלכם, אך מהווים בסיס לידע העיקרי של העובדים שלכם.

מדוע חשוב לבצע הדרכות לעבודה בגובה?

אם אתם רוצים לדעת יותר מדוע חשוב לבצע הדרכות לעבודה בגובה, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת ג'יני במות הרמה ולהכיר את כל קורסי ההכשרה לעבודות בגובה של החברה המשמשים מאות חברות ובתי עסק ברחבי הארץ.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן