ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

מהו הגובה המקסימלי בבמות הרמה?

כאשר עולה הצורך בשירותי השכרת במות הרמה, אחד מהפרמטרים אשר ישפיעו במידה הגדולה ביותר על הבחירה, נוגע לגובה בו מתבצעת העבודה – כאשר, הבמה אמורה לאפשר הגעה נוחה לגובה הרצוי.
מהסיבה הזאת, בהליך בחירת במת הרמה, לצד פרמטרים כמו: סוג הבמה, המשקל המקסימאלי אותו היא יכולה לשאת, צורת העבודה של הבמה, והשימושים הפרטניים עבורה היא מיועדת, חשוב לשים דגש גם על הנתון של הגובה המקסימאלי אליו תגיע הבמה.

הגורמים המשפיעים על הגובה המקסימאלי של במות הרמה


כל מי שמתחיל לאסוף מידע לגבי במות הרמה, עתיד לגלות שבמות שונות מגיעות לגבהים שונים. כאשר, בין הפרמטרים שהינם משפיעים על הגובה אליו יכולה להגיע הבמה ניתן לציין את סוג המנוע, יציבות הבמה, גודל המשטח והכוח של המנוע.
לנתון זה יכולת השפעה גדולה על בטיחות העבודה עם הבמה ולכן, ההמלצה היא לא להתעלם ממנו – כאמור, זאת לאחר שמודדים ובודקים את נתוני השטח ואת הגובה המקסימאלי אליו יש להגיע בכדי לבצע את העבודה.
מבחינת הגובה המקסימאלי אליו במת הרמה יכולה להגיע, אז חשוב לדעת שכיום, ישנן במות הרמה אשר מסוגלות להגיע גם לגובה של מעל 50 מטר – אבל כאן חשוב לציין שבישראל נדיר שיעלה הצורך לעבוד בגבהים כאלו ולרוב, העבודות מתבצעות בגבהים שהינם נמוכים יותר.

קבלת ההחלטה הנכונה


בסופו של דבר, כל מי שמתעניין בנושא של השכרת במת הרמה, עתיד לגלות שלנתוני הבמה יש חשיבות גבוהה הן על ההתאמה שלה לפרויקט וחשוב מכך, על היכולות שלה לאפשר עבודה בטיחותית בגובה.
מהסיבה הזאת, אי אפשר באמת להתפשר על פחות מהבמה אשר עונה על מלוא הדרישות והצרכים ממנה.
החדשות הטובות הן שבמידה ומקפידים לבחור את החברה המשכירה, ניתן ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים אשר בכוחם לסייע בבחירה – כך שתוכלו לדוגמא להציג לנציג המקצועי את הגובה הנדרש לעבודה והוא כבר ידע להתאים לכם את הבמה הנכונה.

אם גם אתם מעוניינים בהשכרה של במת הרמה לכל גובה ועבור כל עבודה, תשמחו לגלות שאתם בכתובת הנכונה מוזמנים ליצור קשר כבר היום ולקבל ייעוץ ראשוני מנציג מקצועי.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן