ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

מהם ההבדלים בין במות הרמה טלסקופיות לבמות זרוע מפרקית ?

מתעניינים בשירותי השכרת במות הרמה? אחת הפעולות הראשונות בהן מומלץ לכם לנקוט, היא איסוף מידע על הסוגים השונים של הבמות, על התכונות של כל במה ועל מידת היכולת שלהן לספק מענה על הדרישות, הצרכים ועל תנאי העבודה.
להלן מידע על 2 מהסוגים הנפוצים של במות הרמה: במת הרמה טלסקופית ובמת זרוע מפרקית.

במות הרמה טלסקופיות


במות הרמה טלסקופיות הינן במות הרמה אליהן מחוברת זרוע טלסקופית, המסייעת לבצע את העבודה בגובה בצורה יעילה ונוחה.
במת הרמה טלסקופית יכולות להוות כבחירה המתאימה עבור ביצוע מגוון רחב של עבודות גובה בתחומים כמו: חקלאות, ניקיון, שיפוצים ובנייה.
הודות לזרוע הטלסקופית, ניתן לבצע מגוון רחב של עבודות גובה מורכבות כמו הרמה של ציוד למרחקים ולגבהים גדולים – כאשר, קיימת אפשרות לשליטה מלאה בפעולת הזרוע וניתן להרחיק אותה מהבמה עצמה – כך שיתרון נוסף, טמון בעובדה שהזרוע מאפשרת להתגבר על מכשולים שונים בדרך ולכן, במת הרמה זו יכולה להתאים גם לעבודה בתנאי שטח מורכבים.
יחד עם זאת, חשוב לציין שבבמה מסוג זה, הזרוע הינה ישרה.

במות הרמה זרוע מפרקית


במת זרוע מפרקית מתאפיינת בגמישות רבה במהלך ביצוע העבודה, כאשר, המפרקים מגדילים למעשה את טווח התנועה ובאמצעותם, ניתן לתמרן את פעול הזרוע בצורה נוחה ופשוטה יותר.
במת הרמה זרוע מפרקית מאפשרת הודות למפרק העליון לעלות בצורה אנכית והודות למפרק התחתון לבצע גם את הפעולה ההפוכה – מה שיכול לייעל את מהלך העבודה.
גם במת הרמה זו יכולה להתאים לעבודה בתנאי שטח מורכבים, הודות לזרוע המחוברת אליה.

כאמור, ההבדל המשמעותי בין במות אלו, נוגע לנושא של אופן פעולת הזרוע. לכן, בכדי לבצע את הבחירה הנכונה ולבחור באותה במת הרמה מתאימה, יש להבין לפרטי פרטים את הדרישות מהעבודה ואת תנאי השטח.
אם גם אתם מעוניינים בשירות של השכרת במות הרמה, מכל סוג ועבור כל מטרה, תשמחו לגלות שחברתינו מציעה עבורכם גם במות הרמה זרוע מפרקית, גם במות הרמה טלסקופיות וגם עוד מגוון סוגים נוספים של במות הרמה.
מוזמנים ליצור קשר ואנו נשמח לספק לכם את כל הפרטים והמידע על הבמות אותן אנו מציעים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן