ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

מהם המשקלים המותרים לעבודה עם במות הרמה?

אם אתם עושים את הצעדים הראשונים בעולם במות ההרמה, אתם ודאי יכולים למצוא את עצמכם מופתעים נוכח ההיצע הרחב של האפשרויות – אשר נבדלות אלו מאלו במגוון רחב של פרמטרים כמו: הגובה המקסימאלי אליהן הן יכולות להגיע, המשקל המקסימאלי אותו הן יכולות לשאת, צורת התפעול והעבודה עם אותה הבמה וכיוצא בזה..
כך יוצא שעוד לפני שניגשים להליך בחירת הבמה, חשוב להגדיר תחילה את מלוא הצרכים מאותה במת הרמה ובין היתר, גם את גובה המשקל המקסימאלי אותו היא אמורה לשאת (בין אם השימוש בה הוא לצורך הרמת ציוד ובין אם לצורך הרמת בני אדם).

שימת דגש על הפרטים


גם אם אתם מעוניינים לרכוש במת הרמה וגם אם הצורך הוא לשירות של השכרת במות הרמה לשימוש חד פעמי, חשוב להבין את חשיבותם של הנתונים.
במות הרמה מיועדות לנשיאה של ציוד ואנשים עד למשקל מסוים – כאשר, מי שמעמיס את הבמה מעבר למשקל המקסימאלי, עלול לסכן את בטיחותם של העובדים.
מהסיבה הזאת, בטרם בחירת הבמה, קיימת חשיבות גבוהה להעריך את המשקלים.
כאן חשוב לציין, שלכל במת הרמה יש את הנתונים שלה כמו גם משקל מקסימאלי שונה אותו היא יכולה להכיל – כאשר, ניתן למצוא בישראל, גם במות הרמה אשר יכולות לשאת משקל של עד 5000 קילו.

עבודה בטוחה ויעילה


אם ישנה מטרה אחת שהינה משותפת עבור כל מי שמתעניין בשירות של השכרת במות הרמה, לכל סוג עבודה ועבור כל ענף,  מטרה זו, תהיה להקפיד על בחירת במה אשר תאפשר לבצע את העבודה בצורה בטוחה, איכותית ויעילה.
אחת מהפעולות המרכזיות להשגת אותה המטרה תהיה בחירה מושכלת ונבונה באותה החברה המשכירה – כאשר, חברה מקצועית ומנוסה, בעלת שם ומוניטין בתחום זה – וכזאת, אשר מעמידה לרשות לקוחותיה היצע רחב במיוחד של במות הרמה, תהווה ללא כל ספק כצעד חשוב בדרך להשגת לעבודה בטוחה ויעילה.

לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם זקוקים להשכרה של במת הרמה או מהו המשקל המקסימאלי אותו היא אמורה לשאת, מוזמנים ליצור עמנו קשר והצוות המקצועי ידע להתאים לכם את אותה הבמה אשר תבטיח לכם עבודה איכותית, מקצועית וחשוב מכל, בטוחה!

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן