ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

מהם השיקולים המרכזיים בבחירת במות הרמה?

בכדי להבטיח שבמת הרמה תספק מענה איכותי עבור סוג העבודה ותתאים לתנאי השטח בו העבודה מתבצעת, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולבחור אותה בתבונה.
יש מספר שיקולים אשר שימת דגש עליהם תאפשר את ההחלטה המיטבית מתוך ההיצע ואלו המרכזיים שביניהם:

גובה העבודה


לכל במת הרמה יש את הגובה המקסימאלי אליו היא יכולה להגיע. מהסיבה הזאת, חשוב להבין תחילה את הגובה בו אמורה להתבצע העבודה ובהתבסס על כך, להקפיד לבחור בבמה, אשר תאפשר להגיע לגובה הזה בצורה נוחה, איכותית ובטוחה.

משקל ההעמסה המקסימאלי


במות הרמה נבדלות אלו מאלו בין היתר, במידת כושר העמסה שלהן. כך שיש במות אשר יכולות לשאת לדוגמא מטען עד ל-150 ק"ג בלבד ויש גם במות הרמה אשר יכולות לשאת 1000 קילוגרם ואף יותר מכך. ההמלצה היא לבחור בבמת הרמה עם כושר העמסה מתאים.

גודל המשטח


בכדי לקבל החלטה מושכלת לגבי גודל המשטח הרצוי, חשוב לתכנן את סוג הציוד ואת כמות הציוד אותה עלה הצורך לשאת באמצעות הבמה – כך לדוגמא, אם הבמה אמורה לשאת מספר עובדים, יש להקפיד על בחירת משטח גדול, אשר יאפשר לבצע את ההרמה בצורה נוחה – אם הצורך בבמת הרמה הוא לצורך הרמת מספר חפצים בודדים בלבד, ניתן למצוא סוגי במות הרמה עם משטחים קטנים במיוחד.

סוג המנוע


מי שיתחיל בחיפוש אחר במת הרמה, עתיד לגלות שישנן במות הרמה ידניות וישנן במות הרמה הפועלות על מנוע. כאשר, מי שבוחר את הבמות הממונעות, יגלה שבאפשרותו לבחור בין מנוע דיזל לבין חשמל – יש לקחת בחשבון כי במת הרמה עם מנוע דיזל יכולה להתאים יותר לתנאי שטח הנחשבים למורכבים בהשוואה לחשמל..

כאמור, יש לא מעט שיקולים אשר דגש עליהם יאפשר לבחור בסופו של דבר במת הרמה מתאימה. אם גם אתם מעוניינים בשירות של השכרת במות הרמה, וכחלק מכך, מבקשים ליהנות ממענה איכותי על כך אחת מהבקשות שלכם מאותה הבמה, תשמחו לגלות שאתם במקום הנכון.
הצוות המקצועי של חברתינו ישמח לעמוד לשירותכם, להבין את מלוא השיקולים המשפיעם על הבחירה ובהתבסס על כך להתאים לכם במת הרמה אשר תספק מענה על כל אותם דרישות וצרכים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג׳יני ליפט

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן