ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

מהן במות הרמה ולמה הן משמשות?

בענפים שונים כמו: הבנייה, התעשייה, הגינון וענפים רבים אחרים, עולה לעיתים הצורך לבצע עבודות בגובה.
במות הרמה נכנסות למעשה לתמונה, בכדי לאפשר שאותן העבודות יתבצעו בצורה יעילה ובטוחה.
במות הרמה, יכולות לספק מענה על מגוון רחב של צרכים שונים בעולם השינוע והלוגיסטיקה, כאשר, כל מי שתר אחר במת הרמה, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות וסוגים, הנבדלים אלו מאלו, במפרט הטכני, בצורת העבודה ובמטרות הספציפיות עבורן הן מיועדות.
כך יוצא, שכל מי שזקוק לדוגמא, לשירות של השכרת במות הרמה, יוכל לבחור מתוך ההיצע את הבמה אשר תענה בצורה המקיפה והאיכותית ביותר על דרישות העבודה, על נתוני השטח ועל ההעדפות כאלו ואחרות.
כאן חשוב לציין, שבכדי להבטיח עבודה יעילה ובטוחה עם במת ההרמה (מכל סוג), יש לוודא שמי שמתפעל את הבמה הוא איש מקצוע מוסמך למטרה (מדובר למעשה בחובה ע"פ חוק).

כיצד לבחור במת הרמה מתאימה?


מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם במות ההרמה, עתיד למצוא את עצמו במקרים מסוימים מתקשה לבצע את הבחירה וזאת, נוכח מגוון האפשרויות, הסוגים והדגמים הרבים של במות הרמה אותן השוק מציע כיום.
בכדי להקל על התהליך של קבלת ההחלטה, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על מספר פרמטרים מרכזיים ובין היתר: סוג העבודה האמורה להתבצע באמצעות הבמה, סוג המטען אותו מבקשים להרים (ציוד, עובדים וכו'), הגובה המירבי אליו יעלה הצורך להגיע, המשקל המקסימאלי של המטען, תנאי השטח וכיוצא בזה..
כמובן, שאם בוחרים בצורה מושכלת ונבונה את אותה החברה ממנה תושכר במת ההרמה, ניתן לקבל ייעוץ מקיף ומקצועי אשר בכוחו לסייע בקבלת ההחלטה.

מעוניינים להשכיר במת הרמה?


אם אתם מעוניינים בשירותי השכרת במות הרמה ורוצים להבטיח את הבחירה הטובה והמתאימה ביותר בבמה, דעו שאתם נמצאים במקום הנכון עבור המטרה.
חברתנו מעמידה לרשותכם היצע רחב ומגוון של במות הרמה – כך שבתוך אותו היצע כל אחד יכול למצוא את אותה במת הרמה אשר תענה בצורה הטובה ביותר על הדרישות והצרכים שלכם ממנה.
מוזמנים ליצור קשר כבר היום והצוות המקצועי של החברה, ישמח לשמוע אתכם ולהתאים בעבורכם את במת ההרמה האופטימאלית – אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן