ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

מלגזה חשמלית

מה היא מלגזה ומה היא מלגזה חשמלית? 

המלגזה היא גוף, שתפקידו הוא לשאת משקל של מטען מסוים ממקום למקום ביציבות, שאליו מחוברות שתי זרועות פלדה העולות ויורדות על פני מסילות חזקות העשויות ממתכת ומסוגלת לשאת משקלים כבדים. המשקל הכבד של המטען אותו נושאת המלגזה מתאזן בעזרת משקולת כבדה המצויה בגוף המלגזה, ומונעת ממנו ליפול גם כשמדובר במטענים כבדים במיוחד.מלגזה חשמלית, היא מלגזה אשר עובדת כמובן על סוללה, אשר ניתנת להטענה ולא על סולר או דלק כפי שהיה נהוג פעם. יתרון נוסף של מלגזה העובדת על סוללה הוא שהסוללה עצמה משתמשת גם כמשקולת ותורמת לאיזון המלגזה כאשר היא נושאת מקלים כבדים. ובנוסף המלגזה החשמלית עדיפה על מלגזה רגילה בכך שהיא גורמת להרבה פחות רעשים (אם בכלל). 

יתרונות נוספים של מלגזה חשמלית על פני מלגזה רגילה: 

  1. בהרמת מטען לגובה, בדרך כלל מלגזה חשמליתמבצעת את ההרמה בצורה בטיחותית יותר וטובה יותר. 2. מלגזות חשמליות אינה פולטת עשן או חומרים מסוכנים הגורמים לזיהום אוויר, לכן מתאימה לשימוש באולמות וחללים סגורים. 3. מלגזות חשמליות היא בעלת יציבות רבה יותר מאשר מלגזות העובדות על דיזל. 4. התחזוקה השוטפת של מלגזה חשמליתחסכונית יותר מפני שלא יהיה צורך בהחלפות של מסננים ושמן אלא בטעינה של חשמל מה שעולה הרבה פחות. 5. קומפקטיות, מלגזות אלו מגיעים בגדלים שונים ומגוונים מה שהופך אותן אידיאליות עבור מקומות צרים וקטנים, ובנוסף מבלי להתפשר על הרמת משאות במשקלים כבדים. 

כיצד לבחור מלגזה חשמלית המתאימה לעסק שלכם?  

אצלנו, בחברת "ג'יני פתרונות הרמה" תוכלו למצוא מגוון רחב של מלגזות חשמליות להשכרה ולמכירה, בגדלים מ- 2 טון ועד- 12 טון. במידה ותרצו להחליט אם להשכיר מלגזה או לקנות מלגזה ומאיזה סוג בדיוק על מנת לקבל מלגזה התשמש אתכם בצורה אופטימלית בעסק שלכם מומלץ להתקשר לשירות הלקוחות ולהשתמש ביועצים שלנו על מנת להחליט. כך תוכלו לרכוש מלגזה המתאימה לכם על פי צורכיכם האישיים ותוכלו להימנע מרכישה של מלגזות חוזרות ונשנות. מה שיחסוך לכם המון כסף ויתן לכם 'ראש שקט'. החלטה זאת תושפע מכמות הזמן בהם קיים אצלכם שימוש במלגזה, משקל המשאות שאותה המלגזה מסוגלת להרים, גודל ותצורה המתאימה למקום העבודה ועוד. בהצלחה! 

מלגזה חשמלית

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן