ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

מנוף הרמה

ישנן עבודות בנייה הדורשות יכולת תמרון בגובה רב והגעה למספר אזורים במהירות וכן יכולת נשיאת ציוד כבד. בעוד שפיגומים מאפשרים עבודה בגובה עם שטח עבודה רחב החיסרון שלהם הוא הניידות ויכולת הרמת הציוד – גם פיגומים מתקדמים וניידים דורשים פירוק או לפחות שלא יעשו בהם שימוש בזמן התנועה וכן אין ביכולתם להרים ציוד לגבוה. למשימות כאלו בדיוק תוכנן מנוף ההרמה. מנוף הרמה יכול להיות מוצב בכל מקום באתר הבנייה/ העבודה והוא מספק טווח גדול במיוחד בעזרת המנוף המתכוונן. חלק ממנופי ההרמה יכולים לנוע בכוחות עצמם תוך כדי נשיאה. בג'יני במות הרמה אנו מספקים ציוד הרמה ונשיאה לגובה המתאים למספר רב של משימות כך שתוכלו לבחור את הכלי המתאים ביותר עבורכם.

מנוף הרמה – הפתרון לכל בעיות העבודה

מנופי הרמה יכולים לחסוך עבור הקבלן המון כסף וזמן. כלי אחד יכול לעשות מספר פעולות שהיו דורשות צוות שלם של אנשים ומכונות. מנופי הרמה מסוגלים להרים לגבוה ציוד רב משקל ובעזרת זרוע גמישה להגיע איתו לכל נקודה באתר – מעכשיו אף עובד לא צריך לשבור את הגב בסחיבה של ציוד בחדרי מדרגות או על פיגומים רעועים. מנופי הרמה יכולים לשאת גם ציוד וגם עובדים יחדיו ובאתם לכלי הנבחר, יכולים להיכנס גם לתוך מבנים ושנע עצמם בעזרת מנוע חשמלי או דיזל מבלי צרוך בהצבת עגורן חיצוני. מנופי ההרמה כוללים סלי נשיאה חזקים שמונעים נפילה של ציוד ועובדים ומאפשרים טיפוס לגובה רב בביטחון.

מנוף הרמה – ג'יני במות הרמה

מזה 20 שנה, ג'יני במות הרמה מספקת ציוד הרמה ושינוע לחברות הבנייה המובילות בארץ. אנו מספקים ציוד מתקדם ובטיחותי עם תו תקן מחמיר ביותר ומתגאים להיות חברה אמינה שדואגת לביטחונם של פועלי הבניין. הציוד שאנו מספקים מגוון ביותר ומתאים למספר עבודות החל מצביעת קירות ותקרות, גיזום וגינון ועד הרמת ציוד כבד לגובה רב באמצעות מנוף הרמה.  מאיתנו תוכלו גם לרכוש ציוד הרמה וגם לשכור ליום עבודה אחד וגם למספר חודשים. כל הכלים שלנו עוברים בקרה קבועה ובדיקות תקינות שגרתיות על מנת להבטיח עבודה בטוחה ומקצועית. אם יש לכם שאלה ואינכם בטוחים איזה כלי אתם צריכים, צרו איתנו קשר והצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם.

השכרת במות הרמה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן