ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

מעמיסים טלסקופים

המונח מעמיסים טלסקופים נשמע כאילו לקוח מעולם המדע, אך האמת היא שמדובר במונח שלקוח כל כולו מהעולם של מנופים והובלות. לא מעט חברות הובלה משתמשות במעמיסים טלסקופים ויש לא מעט חברות שמציעות השכרת מעמיס טלסקופי לעבודה מזדמנת או מכירת מעמיס טלסקופי לעבודה קבוע.ה. 

לפני שנענה על השאלה האם עדיף לבחור במסלול של השכרת מעמיס טלסקופי או מכירת מעמיס טלסקופי, נענה קודם על השאלה מה זה מעמיסים טלסקופים וכיצד הם משרתים אותנו. הרעיון הוא מאוד פשוט, לעיתים אנחנו צריכים להעמיס חפצים מקומות גבוהות, זה בא לידי ביטוי במקרים של פינוי דירות או משרדים.

מאחר ולא תמיד ניתן להעמיס את הציוד במעלית ובוודאי שאי אפשר לפנות אותו דרך חדר המדרגות, אז הפתרון הקל והפשוט הוא להשתמש במעמיסים טלסקופים, מדובר על מעמיסים שניתן להתקין על גביהם מתקנים שונים, למשל מעליות משא או כלובים מסוגים שונים ובעזרתם ניתן להוריד או לעלות חפצים בסדרי גודל שונים.

מעמיסים טלסקופים יכולים להגיע לרמות שונות של גובה, הכל תלוי כמובן לאיזו קומה אמור המעמיס להגיע. 
כעת עולה השאלה, האם להשתמש בשירות של השכרת מעמיס טלסקופי או שירות מכירת מעמיס טלסקופי.

מן הסתם התשובה לשאלה זו נמדדת על פי משתנה תדירות השימוש במעמיס. אם מדובר בשימוש חד פעמי, אין צורך לרכוש מעמיס שכזה, שכן לא נעשה בו יותר שימוש, זו תהיה הוצאה גבוהה ומיותרת, לא יהיה לנו הרבה מה לעשות איתו.

במקרה כזה עדיף לנו לפנות למסלול של השכרת מעמיס טלסקופי, אנחנו יכולים לשכור אותו דרך חברות שמתעסקות במנופים ומעמיסים וכן באמצעות חברות הובלות שונות. 

במקרה ואנחנו בוחרים לשכור שירות של מעמיסים טלסקופים, הרי רצוי שנבחר חברה שתוכל לספק לנו לא רק את המכשיר עצמו אלא גם איש קשר מטעמה שיטפל בכל העניין, ידע כיצד לתפעל לעבוד עם המכשיר, כך אנחנו לא נצטרך להתעסק איתו. כמובן שעל החברה לספק לנו גם אחריות ובטיחות, ועליה להציג בפנינו את סוגי המעמיסים השונים שעומדים לרשותה, כך נוכל לבחור איזה מעמיס מתאים לנו. 

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר על מנת שתוכלו לבחור מעמיסים טלסקופיים שיכולים להתאים לצרכים שלנו. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמנו קשר והאנשים שלנו ישמחו לעזור לכם.
הצוות של ג'יני במות הרמה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין, לגבי כל נושא של מעמיסים טלסקופיים או מתקני הרמה אחרים.

מעמיסים טלסקופים

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן