ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

מתקן הרמה ידני להשכרה

מה כדאי לך להכיר לגבי מתקן הרמה ידני להשכרה

ניתן למצוא כיום בשוק מתקן הרמה ידני להשכרה. מתקן הרמה ידני להשכרה צריך לשכור בהתאם לשימוש המשתנה והמטרה הספציפית שהוא נועד למלא. המשקלים שבמתקן ההרמה יכול לשאת משתנים ויש להתאים את השימוש למשא כבד או להרמת העובדים לשם ביצוע עבודות קלות בלבד. מתקן הרמה ידני להשכרה מגיע לגבהים שונים ויש להתאים את הכלי בהתאם לשימוש ולצרכים.

במות הרמה ידניות

במת הרמה ידנית מגיעה בגודל קומפקטי והיא יעילה במיוחד לעובדים, במגוון תעשיות ועסקים. ניתן לראות בשימוש במת הרמה ידנית בבתי עסק קטנים ומפעלי תעשייה, כמו גם ברשויות מוניציפאליות ובעבודות תשתית נוספות. במת הרמה חשמלית נפוצה בשימוש בעיקר במחסנים ומרכזי הפצה ויכולים לחסוך כוח אדם, לשפר את הבטיחות בעבודה ולהקל על העובדים במהלך יום העבודה.

חומרים חזקים למשקלים כבדים

מתקן הרמה ידני להשכרה זמין כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד. שולחנות הרמה חשמליים או ידניים מיועדים לשינוע והעמסה בהתאם למשקל וצרכי הגובה הנדרשים.

במת הרמה ניידת

במת הרמה עבור ביצוע עבודת קלות במיוחד מומלץ לשכור מהסוג של מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית. סוג נפוץ נוסף של במות הרמה להשכרה הינן במות הרמה ניידות. הן מיועדות לעבודות בינוניות וקלות וכוללות מנגנון שינוע שמאפשר להרים את הציוד לגובה ולשנע את הציוד בגובה הנדרש. בבמות הרמה טלסקופיות ניתן להעלות פועלים לגובה רב כאשר הזרוע יכולה להיות ישרה או עם מפרק לשם התגברות על מכשולים בתוואי העלאת הציוד או העובדים.

מתקן הרמה ידני להשכרה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי מתקן הרמה ידני להשכרה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן