ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

מתקני הרמה לעבודה בגובה

כל מה שחשוב לדעת על מתקני הרמה לעבודה בגובה

מתקני הרמה לעבודה בגובה נדרשים לעבודה במחסנים, מפעלים תעשייתיים מרכזים לוגיסטיים, מספנות ועוד. מתקני ההרמה מאפשרים שינוע והרמה של חומרים כבדים וציוד רב משקל. על מנת לשנע ולהרים ביעילות ובמהירות ישנם מתקני ההרמה לעבודה בגובה שונים ומגוונים בהתאם לצרכים הנדרשים לעבודות שונות. 

מתקן מלקט

אחד הסוגים של מתקני הרמה לעבודה בגובה הוא מתקן מלקט. מלקט הוא מתקן הרמה נייד עם גלגלים שניתן להעבירו ממקו למקום בקלות ובהירות. סוג נוסף של מתקן הרמה הוא חשמלי שניתן לנסוע בו במהלך השימוש.  השימוש במתקן הרמה ידני לעומת זאת ההוא באמצעות דחיפה. מתקני הרמה זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד.

במות הרמה

ניתן למצוא כיום בשוק מגוון במות הרמה. במות הרמה צריך לרכוש בהתאם לשימוש המשתנה והמטרה הספציפית שהוא נועד למלא. המשקלים שבמות ההרמה יכולים לשאת משתנים ויש להתאים את השימוש למשא כבד או להרמת העובדים, לשם ביצוע עבודות קלות בלבד. במות הרמה מגיעות לגבהים שונים, כולל כאלו עם זרוע טלסקופית או מפרק לשם גבהים מקסימליים. במת הרמה נועדו לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד כדאי לקנות מהסוג של מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית.

ציוד בטיחות

ציוד למניעת נפילה נועד לאבטח את העובד ואת כלי העבודה והציוד על מנת למנוע נפילה של העובד ופציעתו, כמו גם למנוע את הנפילה של ציוד או חפצים על עובדים אחרים ועוברים ושבים ברחוב. ציוד לבלימת נפילה נועד לצמצם את פוטנציאל הנזק והסכנה בנפילה. ציוד כזה יכול לבלום את הנפילה ולספוג את אנרגיית הנפילה. בציוד המגן האישי של העובד נכללות בדרך כלל, קסדות רתמות ונעלי עבודה.

מתקני הרמה לעבודה בגובה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי מתקני הרמה לעבודה בגובה לטווח קצר או ארוך, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן