ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

מתקני הרמה ושינוע

מתקני הרמה ושינוע – כל מה שרצית לדעת

מתקני הרמה ושינוע זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה ושינוע מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה ושינוע מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד. שולחנות הרמה חשמליים או ידניים מיועדים לשינוע והעמסה בהתאם למשקל וצרכי הגובה הנדרשים. מלגזות נועדו לשימוש הנפוץ לאחסון וסידור מחסנים, מפעלים ומרכזי חלוקה. מנופי סל מיועדים להרמת עובדים לגובה, לשימוש אנשי מקצוע המטפלים במגוון של תשתיות בגובה.

במות הרמה

מתקני הרמה ושינוע לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד מומלץ לקנות מהסוג של במת מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית. סוג נפוץ נוסף של במות הרמה הינן במות הרמה ניידות. הן מיועדות לעבודות בינוניות וקלות וכוללות מנגנון שינוע שמאפשר להרים את הציוד לגובה ולשנע את הציוד בגובה הנדרש. בבמות הרמה טלסקופיות ניתן להעלות פועלים לגובה רב כאשר הזרוע יכולה להיות ישרה או עם מפרק לשם התגברות על מכשולים בתוואי העלאת הציוד או העובדים.

עיגון לגג לפיגומים

שימוש בפיגומים תלויים וחשמליים נעשתה נפוצה בשנים האחרונות, עם ההתפשטות של הפיגומים החדשניים שמציעים יעילות גבוהה, לצד בטיחות מרבית. פיגומים תלויים מתחברים לראש הבניין. הפיגומים מבוססים על שלושה מרכיבים מרכזיים, מנגנון העיגון, כבלי התלייה ומשטח העבודה. שימוש בפיגומים תלויים וחשמליים מומלצת כאשר העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי יחיד או כאשר העבודה היא על אזור ספציפי של המבנה. אמנם העלות של כל זקיף במערכת יקרה לעומת פיגום זקיף מהדור הישן, אך אין את הצורך ממבנה פיגומים על כל המבנה לאורכו ולרוחבו. בעבודה על משטח יחיד התנועה מתבצעת בעזרת המנוע החשמלי.

מתקני הרמה ושינוע מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי מתקני הרמה ושינוע, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן