ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

מתקני הרמה להשכרה

כל מה שרצית לדעת על מתקני הרמה להשכרה

מתקני הרמה להשכרה זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה להשכרה מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה להשכרה מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד. שולחנות הרמה חשמליים או ידניים מיועדים לשינוע והעמסה בהתאם למשקל וצרכי הגובה הנדרשים. מלגזות נועדו לשימוש הנפוץ לאחסון וסידור מחסנים, מפעלים ומרכזי חלוקה. מנופי סל מיועדים להרמת עובדים לגובה, לשימוש אנשי מקצוע המטפלים במגוון של תשתיות בגובה.

במות הרמה

ניתן למצוא כיום בשוק מגוון במות הרמה. במות הרמה צריך לרכוש בהתאם לשימוש המשתנה והמטרה הספציפית שהוא נועד למלא. המשקלים שבמות ההרמה יכולים לשאת משתנים ויש להתאים את השימוש למשא כבד או להרמת העובדים  לשם ביצוע עבודות קלות בלבד. במות הרמה מגיעות לגבהים שונים, כולל כאלו עם זרוע טלסקופית או מפרק לשם גבהים מקסימליים.

מספריים

במת הרמה נועדו לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד כדאי לקנות מהסוג של מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית. סוג נפוץ נוסף של במות הרמה הינן במות הרמה ניידות. הן מיועדות לעבודות בינוניות וקלות וכוללות מנגנון שינוע שמאפשר להרים את הציוד לגובה ולשנע את הציוד בגובה הנדרש.

ידני וחשמלי

במת הרמה ידנית מגיעה בגודל קומפקטי והיא יעילה במיוחד לעובדים במגוון תעשיות ועסקים. ניתן לראות בשימוש במת הרמה ידנית בבתי עסק קטנים ומפעלי תעשייה, כמו גם ברשויות מוניציפאליות ועבודות תשתית נוספות. במת הרמה חשמלית נפוצה בשימוש בעיקר במחסנים ומרכזי הפצה ויכולים לחסוך כוח אדם, לשפר את הבטיחות בעבודה ולהקל על העובדים במהלך יום העבודה.

מתקני הרמה להשכרה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי מתקני הרמה להשכרה לטווח קצר או ארוך, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן