ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

פיגומים תלויים להשכרה

על פיגומים תלויים להשכרה ועבודה בגובה

פיגומים תלויים להשכרה נעשו נפוצים בשנים האחרונות, עם ההתפשטות של הפיגומים החדשניים שמציעים יעילות גבוהה, לצד בטיחות מרבית. פיגומים תלויים מתחברים לראש הבניין. הפיגומים מבוססים על שלושה מרכיבים מרכזיים, מנגנון העיגון, כבלי התלייה ומשטח העבודה. פיגומים תלויים להשכרה ניתן לבצע בהתאם לגודל הפרויקט הספציפי על מנת לעבוד בצורה יעילה ובטיחותית. מנגנון העיגון לגג מחזיק את המשקל של הפיגום ומאפשר את התנועה של הפיגום באופן חשמלי לאורך המבנה. הכבלים נושאים את משטח העבודה כך שניתן לעבוד היטב בבטחה.

חיבור מאובטח לגג

מומלץ להשתמש עם פיגומים תלויים להשכרה, כאשר העבודה היא על אזור ספציפי של המבנה או כאשר העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי יחיד. אמנם העלות של כל פיגום במערכת יקרה לעומת פיגום זקיף מהדור הישן, אך אין את הצורך עבור מבנה פיגומים על כל המבנה לאורכו ולרוחבו. בעבודה על משטח יחיד התנועה מתבצעת בעזרת המנוע החשמלי. פיגומים תלויים להשכרה מומלצים לשימוש רק כאשר יש שלד גג למבנה אליו ניתן לעגן את הפיגומים התלויים באופן בטיחותי.

ציוד בטיחות משלים

ציוד בטיחות לעבודה בגובה הוא הכרחי ונדרש במגוון גדול של עבודות על מנת להגן על חיי הפועלים. על פי התקנות על כל מעסיק לוודא, שלעובדיו יש ברשותם את ציוד בטיחות לעבודה בגובה, בכדי למנוע פציעות קשות או אובדן חיים. בשוק יש מגוון גדול של מכשור ואביזרים המיועדים ספציפית לעובדים בגובה. על ממונה הבטיחות של כל פרויקט, להתאים את האביזרים לאופי ולסוג העבודה. ציוד בטיחות לעבודה בגובה כולל, ציוד לבלימת הנפילה, ציוד למניעת הנפילה וציוד מגן אישי לעובדים. ציוד למניעת נפילה נועד לאבטח את העובד ואת כלי העבודה והציוד על מנת למנוע נפילה של העובד ופציעתו, כמו גם למנוע את הנפילה של ציוד או חפצים על עובדים אחרים ועוברים ושבים ברחוב.

פיגומים תלויים להשכרה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי פיגומים תלויים להשכרה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

Call Now Button
דילוג לתוכן