ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

מתקני הרמה למכירה

מתקני הרמה למכירה – מה חשוב לדעת

מתקני הרמה למכירה נדרשים לעבודה במחסנים, מפעלים תעשייתיים מרכזים לוגיסטיים, מספנות ועוד. מתקני ההרמה מאפשרים שינוע והרמה של חומרים כבדים וציוד רב משקל. על מנת לשנע ולהרים ביעילות ובמהירות ישנם מתקני ההרמה לעבודה בגובה שונים ומגוונים בהתאם לצרכים הנדרשים לעבודות שונות.

במות הרמה

ניתן למצוא כיום בשוק מגוון במות הרמה. במות הרמה צריך לרכוש בהתאם לשימוש המשתנה והמטרה הספציפית שהוא נועד למלא. המשקלים שבמות ההרמה יכולים לשאת משתנים ויש להתאים את השימוש למשא כבד או להרמת העובדים, לשם ביצוע עבודות קלות בלבד. במות הרמה מגיעות לגבהים שונים, כולל כאלו עם זרוע טלסקופית או מפרק לשם גבהים מקסימליים. במת הרמה נועדו לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד כדאי לקנות מהסוג של מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית.

מתקן מלקט

אחד הסוגים של מתקני הרמה למכירה הוא מתקן מלקט. מלקט הוא מתקן הרמה נייד עם גלגלים שניתן להעבירו ממקו למקום בקלות ובהירות. סוג נוסף של מתקן הרמה הוא חשמלי שניתן לנסוע בו במהלך השימוש.  השימוש במתקן הרמה ידני לעומת זאת ההוא באמצעות דחיפה. מתקני הרמה זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד.

ציוד בטיחות משלים

ציוד בטיחות לעבודה בגובה הוא הכרחי ונדרש במגוון גדול של עבודות על מתקני הרמה למכירה, על מנת להגן על חיי הפועלים. על פי התקנות על כל מעסיק לוודא, שלעובדיו יש ברשותם את ציוד בטיחות לעבודה בגובה, בכדי למנוע פציעות קשות או אובדן חיים. בשוק יש מגוון גדול של מכשור ואביזרים המיועדים ספציפית לעובדים בגובה. על ממונה הבטיחות של כל פרויקט, להתאים את האביזרים לאופי ולסוג העבודה.

מתקני הרמה למכירה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי מתקני הרמה למכירה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

Call Now Button
דילוג לתוכן