ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

סוגי במות הרמה זרוע נגררת

במות הרמה זרוע נגררת,  מתאפיינות בעובדה שהן ניתנות לגרירה  – אשר מתבצעת על ידי שימוש ברכב ייעודי המתאים לפעולה ובאמצעות וו.
מעבר לעובדה שבמות הרמה אלו נחשבות לנוחות לשינוע ממקום למקום, יש עוד שורה ארוכה של יתרונות אשר מאפיינות את אותן הבמות כך, שבכדי ליהנות ממיקסום היתרונות וממענה של אותה במת הרמה על מלוא הצרכים ודרישות העבודה, קיימת חשיבות גבוהה להכיר את הסוגים השונים, הדגמים המוצעים ואת ההבדלים ביניהם.

זרוע מפרקית או זרוע טלסקופית?


אחד ההבדלים המשמעותיים בין סוג במות הרמה זרוע נגררת, בא לידי ביטוי בסוג הזרוע – אשר תהיה לרוב או זרוע נגררת או זרוע טלסקופית.
הייחוד של הזרוע המפרקית טמון באפשרות הנוחה להניע אותה לכיוונים שונים ועל ידי כך לבצע גם עבודות גובה אשר מצריכות דיוק מירבי.
במת הרמה עם זרוע טלסקופית לעומת זאת, פועלת בצורה מעט שונה (הידראולית), כאשר, ניתן להאריך ולקצר את הזרוע בצורה ישרה, לצורך ביצוע העבודה.
חשוב לציין, כי בחירת הבמה, אמורה להתבסס על סוג ועל מורכבות העבודה בגובה – כאשר, יש תנאי שטח ועבודות עבורם במת הרמה זרוע נגררת יכולה להתאים יותר ולעומת זאת, עבודות עבורן במת הרמה זרוע טלסקופית תהווה כבחירה המושלמת.

מנוע דיזל או חשמלי?


ההבדלים בין הסוגים השונים של במות הרמה זרוע נגררת, באים לידי ביטוי בסוג המנוע. כך שהבחירה אמורה להתבצע בין במת הרמה זרוע נגררת דיזל לבין חשמלית.
לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות שלו, כאשר, במת הרמה עם מנוע דיזל מתאפיינת בצריכת אנרגיה נמוכה יחסית (מה שיצמצם את העלויות), מהירות הרמה הנחשבת לגבוהה יחסית, יכולת תנועה גם בשטחים שהגישה אליהם איננה פשוטה. החסרונות של מנוע דיזל לעומת זאת, יבואו לידי ביטוי בעובדה שפעולת המנוע הינה רועשת.

אם גם אתם מעוניינים בשירות של השכרת במות הרמה ומבקשים ליהנות מאותה במת הרמה זרוע נגררת, אשר תהווה כבחירה המתאימה ביותר עבור סוג העבודה – תשמחו לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברתינו והצוות האדיב והמקצועי ישמח להקשיב למלוא הדרישות והצרכים ובהתבסס על כך, להתאים עבורכם את במת ההרמה המתאימה ביותר לעבודה.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג׳יני ליפט

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן