ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

סוגי דגמים של במות הרמה ניידות

במות הרמה משמשות עסקים, חברות וארגונים בענפים שונים, על מנת לבצע עבודות גובה.
כל מי שמתעניין בשירות של השכרת במות הרמה, יגלה שיש לא מעט סוגים של במות – מתוכן ניתן לבחור את הבמה המתאימה ביותר לסוג העבודה.
במות הרמה ניתנות לשינוע באחת מ-2 דרכים עיקריות – הראשונה היא על גלגלים והשנייה היא באמצעות גרירה.
אם גם אתם זקוקים לאותה במת הרמה ניידת, להלן סוגי הבמות שחשוב שתכירו:

במות הרמה טלסקופיות


במות הרמה טלסקופיות הינן במות הרמה ניידות אשר כוללות זרוע טלסקופית – כאשר, קיימת אפשרות למתוח ולקצר את הזרוע, מה שמזכיר את פעולת מוט הטלסקופ.
במות הרמה אלו יכולות להתאים למגוון רחב של סוגי עבודות ולהרמה הן של ציוד והן של עובדים.

במות הרמה מספריים


מה שמאפיין במת הרמה מהסוג הזה, הוא העובדה שהן כוללות משטח המתאפיין בעמידות וביציבות גבוהה. במות הרמה שכאלו יכולות להתאים למגוון רחב של סוגי עבודות גובה ובעיקר עבור כאלו אשר מבוצעות בתנאים נוחים ובשטחים מפולסים.

במות הרמה עם זרוע


הודות לזרוע אשר מחוברת לבמות הרמה מסוג זה, ניתן לבצע עבודות גובה גם בתנאים מורכבים יותר וגם אם יש מיני מכשולים בדרך – לדוגמא, ענפים, דרכם יהיה ניתן לעבור באמצעות הזרוע.
הזרוע הינה מתקפלת, מה שמאפשר עבודה גמישה ברמת דיוק גבוהה.
כמובן, שבהליך בחירת במת הרמה מהסוג הזה, יש לבדוק נתונים שונים לגבי הזרוע – על מנת להבטיח את הבחירה אשר תתאים בצורה האופטימאלית לסוג העבודה.  

אלו הם רק חלק מסוגי הבמות, כאשר, יש לקחת בחשבון, שכל סוג שכזה כולל לא מעט דגמים ותתי סוגים, הנבדלים אלו מאלו בפרמטרים כמו: הגובה המקסימאלי אליו הבמה יכולה להגיע, המשקלים אותם היא יכולה לשאת ופרמטרים רבים נוספים – אשר לכל אחד מהם אמורה להיות חשיבות והשפעה על הבחירה.
בכדי לבחור בסופו של דבר את אותה במת הרמה מתאימה, חשוב לאסוף כמה שיותר מידע על האפשרויות, אך גם לבחירה מושכלת בחברה המציעה שירות של השכרת במות הרמה, תהיה השפעה לא פחות קטנה.
מוזמנים ליצור קשר עם חברתינו, והצוות המקצועי ישמח להקשיב לדרישותיכם ובהתבסס על כך, לסייע לכם בבחירת במת הרמה הניידת המתאימה.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן