ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

סוגי משטחים לעבודה עם במות הרמה

סוג המשטח של במת הרמה מהווה כפרמטר חשוב שאמורה להיות לו השפעה רבה על הבחירה. בחירת סוג המשטח אמורה להתבסס על פרמטרים כמו:
סוג הציוד אותו אתם מעוניינים להרים באמצעות הבמה – לדוגמא, אם המטרה היא להרים גם אנשים באמצעות הבמה, חשוב לוודא שמדובר בבמה המתאימה עבור המטרה.
כמות הציוד, תשפיע גם היא על הבחירה – כאשר, אם אתם מעוניינים להרים באמצעות הבמה כמות גדולה של ציוד (או שמדובר בציוד אשר תופס הרבה שטח), חשוב שתוודאו שגודלו של המשטח, אכן יספק מענה על צורך זה.
היכרות עם סוגי הבמות והמשטחים, הינה חשובה עבור כל מי שמבקש לעבוד עם במת הרמה, מכל סיבה ועבור כל מטרה.

הסוגים השונים של המשטחים


בהליך חיפוש ראשוני אחר במת הרמה, אתם עתידים לגלות כאמור, סוגים שונים של משטחים ובין היתר: משטח בעל עמידות ויציבות גבוהה העשוי פלדה ומאפיין בין היתר במות הרמה מספריים.
משטח אשר מהווה למעשה כסל הרמה (באמצעותו ניתן להרים עובדים לביצוע עבודה בגובה) – סל ההרמה נפוץ בבמות הרמה עם זרוע.
כאמור, כאשר בוחרים במת הרמה ושמים דגש על נושא המשטח, הפרמטר המרכזי עליו צריך לשים דגש הוא כמובן, גודל המשטח – אשר אמור להיות מספיק לשימושים המיועדים לו.
מעבר לכך, במקרים רבים גם לצורת המשטח תהיה השפעה על הבחירה.

מעוניינים להשכיר במת הרמה?


מעבר לסוגים השונים של המשטחים, יש עוד לא מעט פרמטרים אשר מבדילים בין הסוגים השונים של במות ההרמה – כחלק מכך, בהליך בחירת במת הרמה, יש לשים דגש על כל אחד מאותם הפרמטרים כאשר המטרה תהיה להבטיח עבודה מקצועית, איכותית וחשוב מכל, בטיחותית.
החדשות הטובות הן שלא משנה איזה סוג של במת הרמה אתם צריכים ואיזה משטח יהיה המתאים ביותר בעבורכם, אם אתם תרים אחר במת הרמה, איכותית ובטיחותית, אשר בכוחה לענות הן על תנאי העבודה והן על צרכי השטח בו אתם עתידים לבצע את העבודה – הגעתם למקום המתאים עבור המטרה.
מוזמנים ליצור קשר עם חברתינו, אשר מציעה שירות של השכרת במות הרמה מכל הסוגים והצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ ראשוני, לסייע בבחירה ולהשיב לכם על כל שאלה.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן