ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

עגלות הרמה הידראוליות

על עגלות הרמה הידראוליות  ומתקני הרמה נוספים      

לפני שבוחרים עגלות הרמה הידראוליות, חשוב להגדיר לאיזה מטרה היא תשמש אותנו ומהם מאפייני העבודה הנדרשים. עגלות הרמה הידראוליות נועדו להרים משקלים שונים ויש להתאים את הרכישה לצורך המבוקש שעלינו להרים.

סוגי גלגלים

צריך גם להחליט לגבי סוג הגלגלים עבור עגלת הרמה הידראולית, גלגלי פלדה מצופה בפוליאוריתן, גלגלים מניילון מוקשח או גלגלים מאלומיניום מצופה בגומי. סוג הגלגלים עבור עגלת הרמה הידראולית מתאימים למקומות עבודה שונים. עגלות הרמה הידראוליות זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך.

מתקני הרמה נוספים

מתקני הרמה ושינוע מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה ושינוע מבוקשים בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד. שולחנות הרמה חשמליים או ידניים מיועדים לשינוע והעמסה בהתאם למשקל וצרכי הגובה הנדרשים. מלגזות נועדו לשימוש הנפוץ לאחסון וסידור מחסנים, מפעלים ומרכזי חלוקה. מנופי סל מיועדים להרמת עובדים לגובה, לשימוש אנשי מקצוע המטפלים במגוון של תשתיות בגובה.

במות הרמה

מתקני הרמה ושינוע לשם ביצוע עבודת קלות במיוחד מומלץ לקנות מהסוג של במת מספריים. במות מספריים מתאימות לעבודות צבע וחשמל למשל, תוך שימוש עם משטח העבודה המובנה של במת ההרמה. העבודה הינה מאובטחת ומאפשרת עבודה קלה ובטיחותית. סוג נפוץ נוסף של במות הרמה הינן במות הרמה ניידות. הן מיועדות לעבודות בינוניות וקלות וכוללות מנגנון שינוע שמאפשר להרים את הציוד לגובה ולשנע את הציוד בגובה הנדרש. בבמות הרמה טלסקופיות ניתן להעלות פועלים לגובה רב כאשר הזרוע יכולה להיות ישרה או עם מפרק לשם התגברות על מכשולים בתוואי העלאת הציוד או העובדים.

ציוד בטיחות משלים

ציוד בטיחות לעבודה בגובה הוא הכרחי ונדרש במגוון גדול של עבודות על מנת להגן על חיי הפועלים. על פי התקנות על כל מעסיק לוודא, שלעובדיו יש ברשותם את ציוד בטיחות לעבודה בגובה, בכדי למנוע פציעות קשות או אובדן חיים.

עגלות הרמה הידראוליות מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי עגלות הרמה הידראוליות, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

Call Now Button
דילוג לתוכן