ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

פיגום נייד

מרבית עבודות הבנייה נעשות בעזרת פיגומים. את הפיגומים בונים לצד קיר הבניין ועליהם עובדים הפועלים ומעמיסים ציוד. על הפיגומים מצטבר עומס כבד מאוד ולכן חשוב מאוד שיבנו בצורה חזקה ועמידה לנזקים. פיגומים "מהדור הישן" לרוב מורכבים מלוחות עץ או מתכת על גבי פרופילים גדולים ולכן הם גם מסיביים גם יקרים ולפעמים גם לא הכי בטיחותיים. חברת ג'יני במות הרמה הביאה לשוק הישראלי סוג חדש של פיגומים – פיגום נייד עשוי אלומיניום חזק במיוחד שניתן לפירוק והרכבה במהירות. סוג זה של פיגום נייד חזק בהרבה מפיגומים רגילים ומאפשר עבודה יעילה ומהירה בהרבה. הפיגום הנייד מתאים במיוחד לעבודות בסדר גודל קטן עד בינוני ובתוך מבנים – ניתן לשנע אותו בקלות בין החלקים השונים באתר ולבצע עבודה בזריזות.

פיגום נייד – ג'יני במות הרמה

ג'יני במות הרמה מספקת מספר גדול של דגמי פיגום נייד – פיגום "פייבוריט" מסדרת Z עם במה מורמת לעבודה חופשית בגובה רב עם סל אלומיניום חזק ובטוח, סולמות אלומיניום מתקפלים, ללא ועם גלגלות וחבל, מדרכות מתקפלות וסולמות טלסקופיים. הסולמות הם קלים אך חזקים ביותר וכן יציבים במיוחד. בעזרתם יכול עובד אחד להגיע לגובה רב ולבצע עבודה בכוחות עצמו ללא צוות שלם של עובדים. את הפיגומים הניידים ניתן להשכיר מאיתנו על פי שעות, ימים או חודשים וגם לרכוש ציוד חדש ויד שנייה במחירים מצוינים. אנו מתגאים להיות חברה מובילה בשוק הפתרונות לעבודה בגובה עם מוניטין של חברה השומרת על ביטחון עובדי הבניין.

פיגומים ניידים ועוד

אצלנו בג'יני במות הרמה תוכלו למצוא לא רק פיגומים אלא גם ציוד עבודה מתקדם ואיכותי לשלל עבודות הבנייה השונות – במות הרמה, גנרטורים, פיגומים תלויים חשמליים ועוד. כל הציוד שלנו מוצע להשכרה ולמכירה ועובר בדיקות מקיפות לפני כל שימוש על מנת להבטיח עבודה ללא תקלות ונפגעים. בעזרת הצוות המקצועי שלנו נוכל לייעץ לכם לבחור בכלים המתאימים עבור אתר העבודה שלכם וללוות אתכם לאורך התהליך כולו כולל פתרון תקלות במהלך העבודה.
קהל הלקוחות שלנו חוזר אלינו שוב ושוב שכן הם הבינו שעל מנת להגיע ליעדים שלהם הם זקוקים לחברה אמינה ואחראית שתעבוד לצידם – ג'יני במות הרמה – שירות אדיב לכל לקוח.

פיגום נייד

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן