ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

פיגומים חשמליים להשכרה

על פיגומים חשמליים להשכרה ועבודה בטיחותית בגובה

מומלץ להשתמש עם פיגומים חשמליים להשכרה, כאשר העבודה היא על אזור ספציפי של המבנה או כאשר העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי יחיד. אמנם העלות של כל פיגום במערכת יקרה לעומת פיגום זקיף מהדור הישן, אך אין את הצורך עבור מבנה פיגומים על כל המבנה לאורכו ולרוחבו. בעבודה על משטח יחיד התנועה מתבצעת בעזרת המנוע החשמלי. פיגומים חשמליים להשכרה מומלצים רק כאשר יש שלד גג למבנה אליו ניתן לעגן את הפיגומים התלויים באופן בטיחותי.

יעילות ובטיחות

השכרת פיגומים חשמליים נעשתה נפוצה בשנים האחרונות, עם ההתפשטות של הפיגומים החדשניים שמציעים יעילות גבוהה, לצד בטיחות מרבית. פיגומים תלויים מתחברים לראש הבניין. הפיגומים מבוססים על שלושה מרכיבים מרכזיים, מנגנון העיגון, כבלי התלייה ומשטח העבודה. השכרה או קניית פיגומים חשמליים ניתן לבצע בהתאם לגודל הפרויקט הספציפי על מנת לעבוד בצורה יעילה ובטיחותית. מנגנון העיגון לגג מחזיק את המשקל של הפיגום ומאפשר את התנועה של הפיגום באופן חשמלי לאורך המבנה. הכבלים נושאים את משטח העבודה כך שניתן לעבוד היטב בבטחה.

הרמת משקלים כבדים

מתקני הרמה זמינים כיום לכל צורך, לטווח קצר או ארוך. מתקני הרמה מיוצרים מחומרים כמו פלדה ומתכת, שמסוגלים לעמוד במשקלים עצומים. מנגנון הפעולה לרוב יופעל באופן ידני, הידראולי או חשמלי. מתקני הרמה מבוקשים, בענפים שונים בתעשייה וכוללים בין היתר, שולחנות הרמה, מלגזות, מנופי סל ועוד.

ציוד בטיחות

ציוד בטיחות לעבודה בגובה הוא הכרחי ונדרש במגוון גדול של עבודות על מנת להגן על חיי הפועלים. על פי התקנות על כל מעסיק לוודא, שלעובדיו יש ברשותם את ציוד בטיחות לעבודה בגובה, בכדי למנוע פציעות קשות או אובדן חיים. בשוק יש מגוון גדול של מכשור ואביזרים המיועדים ספציפית לעובדים בגובה. על ממונה הבטיחות של כל פרויקט, להתאים את האביזרים לאופי ולסוג העבודה. ציוד בטיחות לעבודה בגובה כולל, ציוד לבלימת הנפילה, ציוד למניעת הנפילה וציוד מגן אישי לעובדים.

פיגומים חשמליים להשכרה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי פיגומים חשמליים להשכרה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979


דילוג לתוכן