ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

פיגומים להשכרה

פגומים להשכרה- למה דווקא אצלינו?  

אנחנו, חברת “ג׳יני ליפט” חברה עם ותק של 20 שנה אשר מעניקה מגוון עצום וחדשני של מערכות פתרונות לעבודה בגובה. חברתינו מעסיקה כ-40 עובדים מקצועיים בעלי הכשרה בתחום. בנוסף, חברתינו מעניקה שרותי יעוץ בתחום הבטיחות. אנחנו מציעים מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומים תלויים ופיגומי אלומיניום ניידים, מלגזות ומעמיסים טלסקופים למכירה ולהשכרה. מבין השירותים שאנו מציעים ללקיחותינו – התקנת קווי חיים למניעת נפילה, התקנת רשתות למניעת נפילת חפצים ועוד.  

סוגי פיגומים להשכרה או למכירה  

במידה ואתם מעוניינים בפיגומים עבור העסק שלכם אתם יכולים לפנות ליועצים שלנו והאם יעזרו לכם להחליט בקלות מה משתלם לכם יותר- לקחת פיגומים להשכרה או ללמכירה. בין פיגומי האלומיניום שלנו קיימים סוגים רבים שביניהם נמנים פיגום פייבוריט – Z200, פיגום פייבוריט – Z300, סולם שחיל – ללא גלגלות וחבל – Z200, סולם שחל – 2 חלקים עם גלגלת וחבל – Z600, סולם נשען – Z200, מדרכות מתקפל ג’מבו – Z500, סולם תחזוקה קל 2 – Z600, סולם תחזוקה טלסקופי – Z600, סולם תחזוקה קל – Z600, סולם A כפול Z600, סולם טלסקופ – Z300, סולם טלסקופ – Z500, ו- סולם ג'.   

פיגומים להשכרה– פיגומים תלויים חשמליים  

בחברתנו קיימת מחלקת שנקראת מחלקת פיגומים תלויים חשמליים אותם אנחנו מייבאים באופן רשמי מחברת STORE. אז מה זה בעצם פיגום תלוי? פיגום תלוי הוא פלטפורמת עבודה אשר מעוגנת בגג המבנה, וניתנת לשליטת עליה וירידה שלה באמצעות כבלי פלדה הקשורים אל הגג. הפיגום עולה ויורד באמצעות המנועים של חברת ASTRO שהם מנועים איכותיים ביותר וברמה גבוהה מאוד המכילים מערכת בטיחות אינטגרלית חדשנית המכילה בטוחה מנגנונים רבים אשר הומצאו במיוחד על מנת להבטיח רמת בטיחות גבוהה ביותר ולשמור על העובדים ועל סיבת האתר בו אתם עובדים. 

פיגומים להשכרה- לא רק זה 

בחברתנו ניתן למצוא סוגים נוספים של מתקנים לעבודה בגובה אשר בניהם נמנים: במות מספריים חשמליות, בנות מספריים 4X4, זרועות טלסקופיות עם מפרק, זרועות טלסקופיות ישרות, סלי הרמת אדם, סלי הרמה נגררים, מתקני שינוע והרמה ידניים לשינוע של סחורה, במות הרמה ועוד אשר כולם ניתנים למכירה או השכרה עם בסיס יומי, שבועי או חודשי. 

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג׳יני ליפט

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן