ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

פיגומים למכירה

פגומים למכירה- מה הוא פיגום?

 פיגומים הם מבנה זמני בפנים או מחוץ לבניין אשר נבנו על מנת לאפשר עבודה בטוחה בבניין בניין. הפיגומים הם חלק הכרחי וחשוב שיהיו בטוחים ונוחים לשימוש. אצלינו בחברת ג'יני במות הרמה אנחנו מציעים למכירה פיגומים שונים מאלומיניום בדגמים חדשניים ביותר, נייחים וניידים אשר ניתן להזיז בקלות ממקום למקום.

פיגומים למכירה- נהלי בטיחות

יש לודא כי לעובדים הכשרה מקיפה בנוגע להגנה מפני נפילות, הקמה ופירוק של פיגומים ואמצעי בטיחות נוספים הרלוונטים לעבודה עם פיגומים. בנוסף, יש לוודא עם העובדים כי הם מכירים את צורת הפיגום ויודעים איך להשתמש בו באופן צפציפי. כללים על מנת לשמור על בטיחות בזמן עבודה על הפיגום הם: 1. קחו את הזמן לעבודת הכנה, כלומר וודאו שהמיקום ותנאי הקרקע יציבים ושטוחים וללא אבנים ודברים שיכולים להפריע חלילה ליציבות הפיגום. 2. עבדו עם קבלנים מורשים בלבד, אנחנו חברת ג'יני במות הרמה אנו חברה המתמחה במתקני הרמה ופיגומים בתקנים הביןם לאומיים הכי מחמירים שיש ויכולים להבטיח לכם בטיחות מלאה בזמן העבודה. 3. וודאו כי אתם לא מעמיסים על הפיגום כמובן משקל עודף מעבר למה שהוא מסוגל להכיל, כאשר אתם מגיעים לקנות אצלינו פיגומים למכירה תוכלו לוודא דבר זה לפני שאתם רוכשים את הפיגום פני שאנחנו נותנים יעוץ מקצועי בכל הקשור לסדר הגודל ואופי העבודה ועל פי זה מתאימים לך את הפיגום הרצוי. 4. שימוש בציוד בטיחות. לאחר שווידאתם שיש לכם צוות שמבין ויודע איך להשתמש בפיגום ומכיר את כללי הבטיחות מ-א' ועד ת', וודאו שיש לכם עבור הצוות את כל הציוד הדרוש והמתאים על מנת לבצע את העבודה בטוחה  הבטוחה המקסימלית ביותר. וודאו כי הפועלים שלכם חחובשים קסדות בטיחות, נעליים המובנות למניעת החלקות ועוד.

פיגומים למכירה- איכות שלא משתווה לשום מקום אחר

אצלינו בג'יני במות הרמה תמצאו מגוון גדול של מוצרי פיגום נייד ולא נייד- לדוגמנא סולם תחזוקה קל 2 Z600 בגובה  1.10 הכולל מעקה בטיחות מובנה ומגיע במשקל של 13 ק"ג. בנוסף, בקטגוריית פיגומים למכירה שלנו אנחנו מציעים 'פיגום פייבוריט' Z200 האיכותי בעל 2 משטחי עבודה, מתנשא לגובה של עד 9 מטרים ויכול להכיל משקל עד 135 קילו.  מחפשים פיגומים למכירה? חייגו לג'יני במות הרמה ונתאים לכם את הפיגום ושאר הציוד המתאים ביותר. בהצלחה!

פיגומים למכירה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן