ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

פיגומים תלויים בפתח תקווה

זקוקים לציוד מקצועי לעבודה בגובה בפ"ת? מבצעים חידוש חיצוני לבניין?

אחד הכלים היעילים ביותר לעבודה בגובה הם הפיגומים התלויים, המאפשרים לבצע מגוון רחב של עבודות שיפוץ וחידוש למבנים חיצוניים. פיגומים תלויים בפתח תקווה הם משטחי עבודה המאפשרים תנועה של עובדים עם כננות חשמליות למעלה ולמטה לאורך חזית של מבנים והם כוללים מערכות עגינה עם משקל הרמה רב המתאים למספר עובדים וחומרי גלם כבדים. הפיגומים התלויים צריכים לעמוד בתקנות מחמירות במיוחד ועל פי דרישות התקן הישראלי והאירופאי על מנת לוודא כי בטיחות העובדים שלכם היא מקסימלית.

השכרת פיגומים בפתח תקווה במחיר משתלם

המחיר להשכרת פיגומים בפתח תקווה, נקבע על פי מספר פרמטרים כגון כמות הפיגומים הנדרשים לכם, גובה המבנה עליו יורכב הפיגום ומשך הזמן הנדרש לכם לשימוש בפיגומים התלויים. שירות השכרת הפיגומים זמין עבורכם דרך האתר על פי זמן מוגדר מראש כמו מספר שעות, ימים או שבועות וחודשים וניתן להתאים את המחיר לתקציב שלכם. התחליף היחידי הקיים היום לפיגומים התלויים הם רצועות הסנפלינג המאפשרות עבודה בחזית של המבנה, אך עם זאת אינם מאפשרים שינוע של חומרי גלם כבדים מקומה לקומה או מחלון לחלון. אם כן, זהו אחד ממשטחי העבודה המשתלמים ביותר מבחינת מחיר כאשר הוא היחיד המאפשר לכסות את חזית הבניין עם הנמכה והגבהה חשמליים.

התאמת הפיגומים התלויים לצרכי הפרוייקט שלכם

בכדי לבצע התאמה מדוייקת של הפיגום לפרוייקט העבודות שלכם, חשוב שתפנו לחברה מקצועית המביאה איתה ניסיון וידע רב בתחום העבודות בגובה. האופציה הניידת של פיגומים לעבודות על חזית הבניין, רלוונטית לפרוייקטים של שיפוץ ועבודות איטום הנדרשות כחלק מהתחזוקה השוטפת של בניינים, בין אם אלה בנייני משרדים ובין אם אלה בניינים למגורים. יש לבצע בדיקה של המבנה שלכם על מנת לוודא כי שלד הגג אכן יכול להחזיק ולעגן את הפיגום הנדרש לכם לעבודות.

הזמנת פיגומים תלויים בפתח תקווה

להזמנת פיגומים תלויים בפתח תקווה והסביבה לפרוייקט הנדרש לכם, צרו קשר עם חברת ג׳יני ליפט ותוכלו להזמין את מערכות העבודה בגובה המתקדמות ביותר הקיימות היום בארץ, הכוללות מנגנונים חשמליים המאפשרים ניידות מירבית לעובדים ולפועלים שלכם לאורך כל תהליך העבודה.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג׳יני ליפט

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן