ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

פיגומים

שאנו חושבים על פיגומים לרוב אנו מדמיינים את אותם "מגדלים" עצומים שצמודים לאתרי בנייה שרק הבנייה שלהם היא תהליך מורכב בפני עצמו. בפועל, פיגומים הם תחום מגוון הרבה יותר והצורך בהם גדל יותר ויותר כל שנה עם הגדילה בקצב הבנייה ובקצב השיפוצים. בחירה נכונה של פיגום עבור הבנייה או העבודה המתוכננת היא חלק חשוב ביותר בתהליך השלם ואין לרוץ ולקנות או להשכיר את האופציה הראשונה שקופצת. אצלנו בג'יני במות הרמה אנו מספקים מגוון סוגי פיגומים המתאימים לכל צורך ומתמחים בפיגום נייד וקל אך חזק במיוחד, שניתן לשנע בקלות באתרי בנייה ולחסוך כסף רב בהשכרת ציוד מרובה וכן בזמן עבודה מקוצר.

פיגומים – ג'יני במות הרמה

בג'יני במות הרמה תמצאו סוגי פיגומים רבים אשר עשויים מאלומיניום חזק במיוחד שיכולים להחזיק משקלים כבדים במיוחד. ישנם פיגומי אלומיניום עם משטח נישא המאפשרים חופש תזוזה בגובה רב והם מושלמים לעבודות כמו התקנת רעפים, מרזבים, צביעה וניקיון וישנם סולמות אלומיניום מסוגים שונים – טלסקופיים, מדרכות מתקפלות, סולמות תחזוקה ועוד רבים אשר לכל אחד מהם יתרונות משלו. סולמות אלומיניום הם חזקים במיוחד וניתן לעמוד עליהם ללא כל חשש. שימוש בסולם יעיל במיוחד עבור עבודות נקודתיות כמו התקנת מכשירי חשמל ותיקונם, טיפול ותחזוקת מכונות, צביעה וניקיון. בג'יני במות הרמה תוכלו למצוא בדיוק את הפיגום בשבילכם ונשמח לעזור לכם לבחור. אנו חברה עם ותק של מעל 20 שנה בתחום הפתרונות לעבודה בגובה ואנו מעסיקים עשרות עובדים מנוסים ומוכשרים.

למה כולם בוחרים בג'יני במות הרמה

עם מגוון עצום של פתרונות הרמה, ניסיון של שנים בשמירה על בטחון של קבלנים ועובדי בניין, אופציות להשכרה לטווח קצר או ארוך וכן קנייה של ציוד מתקדם, מעניקים לג'יני במות הרמה יתרון על פני חברות מקבילות בארץ וכך אנו נחשבים לחברה המובילה בארץ בהספקת פיגומי אלומיניום, מלגזות, מעמיסים ועוד.
אנו שמים בראש ובראשונה את נושא הביטחון. המתקנים והכלים שלנו מאובזרים בציוד מתקדם לשמירת המשתמש – קווי חיים למניעת נפילה, התקנת רשתות למניעת נפילה של חפצים, רתמות בטיחות ועוד, הכל כדי שאתם תרגישו בטוחים בעבודה שלכם. צרו קשר עוד היום להתייעצות ויחד נגיע לפתרון המושלם עבורכם, מחכים לעזור! ג'יני במות הרמה – הבחירה החכמה והבטוחה.

פיגומים

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן