ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

ציוד בטיחות לעבודה בגובה

ציוד בטיחות לעבודה בגובה הוא הכרחי ונדרש במגוון גדול של עבודות על מנת להגן על חיי הפועלים. על פי התקנות על כל מעסיק לוודא שלעובדיו יש ברשותם את ציוד בטיחות לעבודה בגובה, בכדי למנוע פציעות קשות או אובדן חיים. בשוק יש מגוון גדול של מכשור ואביזרים המיועדים ספציפית לעובדים בגובה. על ממונה הבטיחות של כל פרויקט להתאים את האביזרים לאופי וסוג העבודה. ציוד בטיחות לעבודה בגובה כולל ציוד לבלימת הנפילה, ציוד למניעת הנפילה וציוד מגן אישי לעובדים.

מניעה ובלימה

ציוד למניעת נפילה נועד לאבטח את העובד ואת כלי העבודה והציוד על מנת למנוע נפילה של העובד ופציעתו, כמו גם למנוע את הנפילה של ציוד או חפצים על עובדים אחרים ועוברים ושבים ברחוב. ציוד לבלימת נפילה נועד לצמצם את פוטנציאל הנזק והסכנה בנפילה. ציוד כזה יכול לבלום את הנפילה ולספוג את אנרגיית הנפילה. בציוד המגן האישי של העובד נכללות בדרך כלל, קסדות רתמות ונעלי עבודה.

פיגומים תלויים ועבודה בגובה

מכירת פיגומים תלויים נעשתה נפוצה בשנים האחרונות, עם ההתפשטות של הפיגומים החדשניים שמציעים יעילות גבוהה, לצד בטיחות מרבית. פיגומים תלויים מתחברים לראש הבניין. הפיגומים מבוססים על שלושה מרכיבים מרכזיים, מנגנון העיגון, כבלי התלייה ומשטח העבודה. מכירת פיגומים תלויים וחשמליים ניתן לבצע בהתאם לגודל הפרויקט הספציפי על מנת לעבוד בצורה יעילה ובטיחותית.

עיגון לגג או לשלד הגג

מכירת פיגומים תלויים וחשמליים מומלצת כאשר העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי יחיד או כאשר העבודה היא על אזור ספציפי של המבנה. אמנם העלות של כל זקיף במערכת יקרה לעומת פיגום זקיף מהדור הישן, אך אין את הצורך ממבנה פיגומים על כל המבנה לאורכו ולרוחבו. בעבודה על משטח יחיד התנועה מתבצעת בעזרת המנוע החשמלי. מכירת פיגומים תלויים מומלצת רק כאשר יש שלד גג למבנה אליו ניתן לעגן את הפיגומים התלויים באופן בטיחותי.

ציוד בטיחות לעבודה בגובה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם זקוקים לשירותי ציוד בטיחות לעבודה בגובה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של גיני במות הרמה. לחברה ותק של 20 שנה בשיווק פתרונות לעבודה בגובה. ג’יני במות הרמה מציעה מגוון מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומי אלומיניום ניידים ופיגומים תלויים, מעמיסים טלסקופים ומלגזות למכירה ולהשכרה לטווחי זמן משתנים.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

Call Now Button
דילוג לתוכן