ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

רחוב המזמרה 1 נס ציונה

ציוד ואביזרים לעבודה עם במות הרמה

בכוחה של במת הרמה מתאימה, להפוך את העבודה בגובה לבטיחותית יותר, אבל, בכדי ליהנות מכל היתרונות של עבודה עם במת הרמה (וחלילה לא לשים את העובדים במצבים מסכני חיים), קיימת חשיבות גבוהה להיעזר בציוד הבטיחות המתאים.
כמובן, שאם אתם מתעניינים בשירות של השכרת במות הרמה, חשוב שתבחרו בקפידה את החברה ותוודאו שהיא אכן ערוכה לספק לכם במת הרמה הנחשבת לאיכותית, בטיחותי ומתאימה. יחד עם זאת, חשוב שתקפידו לדאוג גם לציוד ולאביזרי הבטיחות הנלווים אשר אמורים לכלול בין את היתר את הפריטים הבאים:

קסדה מתאימה


קסדת בטיחות מהווה כסוג אמצעי המהווה בגדר חובה עבור כל מי שעובד בגובה. יחד עם זאת, חשוב להבין שלא מדובר בקסדה רגילה אלא בקסדה שהינה ייעודית עבור המטרה – על הקסדה לעמוד בתקנים מחמירים אשר נדרשים בעבודה בגובה.
מעבר לכך, אם יש צורך גם באוזניות ומשקפי מגן, כדאי לוודא שהקסדה מאפשרת חיבור פשוט לאביזרים אלו.

רתמת בטיחות


כידוע, גם במת הרמה הנחשבת לבטיחותית וכזאת, בה מושם דגש משמעותי על נושא התחזוקה, עלולה לחשוף את העובדים המשתמשים בה לנפילה בגובה. לכן, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על רתמת בטיחות ולוודא שמדובר ברתמה אשר עומדת בתקנים המחמירים ביותר בתחום ומתאימה לסוג העבודה ולגובה בה היא מבוצעת – יש לקחת בחשבון כי שימוש ברתמה שכזאת מהווה כחובה על פי חוק בעבודה בגובה מעל 2 מטר.
כמובן, שבהליך בחירת רתמת הבטיחות יש לשים דגש על פרמטרים כמו: נוחות השימוש ברתמה – על מנת שלא יעלו בעיות שונות ב"זמן אמת" אשר עלולות לעקב את ביצוע העבודה.

חבל בטיחות


חבל בטיחות מהווה כאמצעי נוסף אשר בכוחו לשמור על בטיחותם של העובדים בעת ביצוע עבודה בגובה. בכוחו של החבל אף להעניק לעובדים תחושת בטיחות, אשר יכולה להיחשב כחיונית ליעילות ולאיכות העבודה.

אם גם אתם נמצאים לקראת עבודה עם במת הרמה וכחלק מכך, מעוניינים בפרטים נוספים לגבי ציוד הבטיחות המתאים מוזמנים ליצור קשר. חברתנו מציעה שירותי השכרת במות הרמה בטיחותיות, איכותיות ומותאמות צרכים ודרישות. הצוות המקצועי שלנו זמין להעניק מענה על כל שאלה ואף לספק ייעוץ מקצועי ראשוני, אשר יסייע בבחירה הנכונה.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

*החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן מיידי את המבצע . ט.ל.ח.

דילוג לתוכן