ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

כל מי שעובד בגובה, מכיר בצורך של במות הרמה. ישנם אנשי מקצוע אשר עושים שימוש קבוע של במות הרמה במהלך שגרת העבודה שלהם. מדובר בתיקון או תפעול של רשתות דיגיטליות, עבודות חשמל בגובה, התקנת שלטי חוצות, גיזום עצים ועוד.

חברת 'ג'יני במות הרמה' הינה חברה העוסקת במתן פתרונות לעבודה בגובה, ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה מזה כ 20 שנה. בחברה פועל צוות מקצועי של כ 40 עובדים. החברה פועלת בתחום השכירות והמכירה של במות הרמה, במת הרמה מספריים, מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומים תלויים ופיגומי אלומיניום ניידים, מלגזות ומעמיסים טלסקופים. בנוסף, 'ג'יני במות הרמה' מציעים מגוון גדול של אמצעי הרמה למכירה ולהשכרה כולל במה הרמה, במת הרמה למכירה, במת הרמה מספריים ועוד.

אצלנו ב'ג'יני במות הרמה ניתן לקבל יעוץ והכוונה לגבי במה הרמה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. 'ג'יני במות הרמה' היא חברה מקצועית שדואגת לבטיחות ולאספקת במות הרמה איכותיות למגוון צרכים. אין עוררין כי הדבר החשוב ביותר בעבודה בגובה היא הבטיחות. נפילה מגובה היא דבר מסוכן מאוד ועלול להביא לאסון, לכן מאוד חשוב ממי אתם לוקחים במת הרמה למכירה.

חברת 'ג'יני במות הרמה' מקפידה על תקני בטיחות מן המחמירים ביותר ומבצעת בדיקות בטיחות ותקינות תקופתיות ושוטפות כדי להבטיח את הבטיחות של כל הציוד שנמצא ברשותה. חברת 'ג'יני במות הרמה' מציעה קטלוג מוצרים מפואר עבור כל מי שמעוניין לבצע הזמנה של במות או ציוד הרמה. הציוד שלנו מוצע לעסקים שונים בכל סדרי גודל, לחברות שונות, לגופים ציבוריים ולאנשים פרטיים. ישנם סוגים שונים של במות הרמה, לכן בפנייתכם אלינו, נוכל לעזור לכם להתאים במה או ציוד לצרכים האישיים שלכם. חברתנו פועלת שנים רבות בעזרת צוות מיומן ומקצועי ומציעה ללקוחותיה שרות מכירה והשכרה, תמיכה טכנית ותפעולית, פתרון תקלות ועוד.

כל זה על מנת שתוכלו להפיק את המיטב התועלת מהציוד שתרכשו או תשכרו. חברת 'ג'יני במות הרמה' מחזיקה צי של בציוד חדשני ומשכולל שעונה על מגוון צרכים של עבודה בגובה ועומד בתקני בטיחות. אנו מקפידים הקפדה יתרה על כך שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים ושבעי רצון מתחילת התהליך ועד לסיומו. לנו יש את המגוון הרחב ביותר של פתרונות יעילים ובטיחותיים.

במת הרמה נחוצה לכל איש מקצוע שעובד בגובה. אנשי מקצוע אשר עובדים בגובה, עושים שימוש יום יומי של במת הרמה. יש המון סוגי עבודות שמתבצעות בגובה כגון עבודות חשמל, שילוט, גיזום, רשתות תקשורת ועוד.

חברת 'ג'יני במות הרמה' מעניקה פתרונות יצירתיים לעבודה בגובה ומציעה במת הרמה חשמלית, במת הרמה להשכרה וגם במת הרמה למכירה. חברת 'ג'יני במות הרמה' הינה חברה העוסקת במתן פתרונות לעבודה בגובה, ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה מזה כ 20 שנה. בחברה פועל צוות מקצועי של כ 40 עובדים. החברה פועלת בתחום השכירות והמכירה של מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומים תלויים ופיגומי אלומיניום ניידים, מלגזות ומעמיסים טלסקופים, אך במת הרמה היא מן הציודים הנמכרים ביותר בחברה. 'ג'יני במות הרמה' מעמידה לרשות לקוחותיה שרותי יעוץ והכוונה על מנת לעשות התאמה מלאה לצרכי לקוחותינו. בנוסף להיבט הפרקטי, אנו עוסקים בכובד ראש גם בהיבט הבטיחותי. אצלנו מקפידים מאוד על תקני בטיחות ומבצעים בדיקות בטיחות תקופתיות לכל הציוד שנמצא ברשותנו.

אנו מציעים במת הרמה חשמלית, במת הרמה להשכרה במגוון דגמים וגדלים עבור עסקים, חברות, גופים ציבוריים ופרטיים. על מנת לבחור את סוגי במות הרמה להשכרה המתאימים ביותר, הינכם מוזמנים להתייעץ עם אנשי הצוות המנוסים והמקצועיים שלנו שיעזרו לכם לעשות התאמה לצרכים בהתאם לתקציב שלכם. בנוסף ליעוץ מקצועי, אנו מציעים גם שרותי תמיכה טכנית ושרותי הפעלה. חשוב לנו שתפיקו את מירב התועלת מהציוד המשוכלל והחדשני.

פיגומים להשכרה

נשמח להעניק לכם במקצועיות,
זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ג'יני במות הרמה

כתובת: אזור תעשייה מילואות,
ד.נ. אשרת, מיקוד 25201

טל: 072-33-80-979

חברת 'ג'יני במות הרמה' מעניקה פתרונות יצירתיים לעבודה בגובה ומציעה במת הרמה חשמלית

במת הרמה להשכרה וגם במת הרמה למכירה. חברת 'ג'יני במות הרמה' הינה חברה העוסקת במתן פתרונות לעבודה בגובה, ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה מזה כ 20 שנה. בחברה פועל צוות מקצועי של כ 40 עובדים. החברה פועלת בתחום השכירות והמכירה של מתקני הרמה לעבודה בגובה, פיגומים תלויים ופיגומי אלומיניום ניידים, מלגזות ומעמיסים טלסקופים, אך במת הרמה היא מן הציודים הנמכרים ביותר בחברה. 'ג'יני במות הרמה' מעמידה לרשות לקוחותיה שרותי יעוץ והכוונה על מנת לעשות התאמה מלאה לצרכי לקוחותינו. בנוסף להיבט הפרקטי, אנו עוסקים בכובד ראש גם בהיבט הבטיחותי. אצלנו מקפידים מאוד על תקני בטיחות ומבצעים בדיקות בטיחות תקופתיות לכל הציוד שנמצא ברשותנו.

אנו מציעים במת הרמה חשמלית, במת הרמה להשכרה במגוון דגמים וגדלים עבור עסקים, חברות, גופים ציבוריים ופרטיים. על מנת לבחור את סוגי במות הרמה להשכרה המתאימים ביותר, הינכם מוזמנים להתייעץ עם אנשי הצוות המנוסים והמקצועיים שלנו שיעזרו לכם לעשות התאמה לצרכים בהתאם לתקציב שלכם. בנוסף ליעוץ מקצועי, אנו מציעים גם שרותי תמיכה טכנית ושרותי הפעלה. חשוב לנו שתפיקו את מירב התועלת מהציוד המשוכלל והחדשני.

שביעות רצון לקוחותינו עומד בראש סדר העדיפויות שלנו. במות הרמה להשכרה שאנו מציעים עומדים בתקני בטיחות קפדניים. מדובר בבמות הרמה בטוחות לשימוש והן מן המתקדמות הקיימות בשוק. הצוות המקצועי שעומד לרשותכם, יעזור לכם לבחור בסוג במת הרמה שמתאים לצרכי ולתנאי העבודה. כיום, במות הרמה שונות הן כלי עבודה חשובים ביותר במגוון גדול של עבודות בגובה כמו באתרי בניה שונים, במעברי דירות, בגינון, בעבודת תחזוקה שונות בבניינים רבי קומות כגון צביעה או תיקוני גגות ועוד. חברת 'ג'יני במות הרמה' מציעה מגוון רחב של פתרונות איכותיים לעבודה בגובה. הבחירה בחברת 'ג'יני במות הרמה' עבור מגוון ציוד עבודה בגובה היא בחירה נכונה ונבונה אשר מוכיחה את עצמה עבור אין ספור לקוחות נאמנים ומרוצים.
מהם הסוגים הנפוצים ביותר של במות הרמה? כאשר אתם שוכרים או קונים במה הרמה, אתם נדרשים לבחור את סוג הבמה מהסוגים הקיימים היום בתחום העבודה בגובה בישראל. לעבודות הפשוטות יותר לגובה, ניתן לשכור או לקנות במת הקמה מספריים. במות הרמה מסוג מספריים משמשות להרמה של ציוד בינוני לגובה מסויים והרמת עובדים לעבודות פשוטות לגובה, כגון עבודות צביעה ועבודות תיקון רשתות אלקטרוניות וסלולריות.

במת הרמה נוספת היא הטלסקופית. במת הרמה טלסקופית פועלת עם זרוע המתארכת באופן חשמלי ומביאה את העובד לגובה ולמיקום הרצוי מבלי להיתקל במכשולים במידה ויש בעת ההרמה. ניתן לראות את במת ההרמה הטלסקופית בעבודות גיזום עצים וכריתת עצים לטיפול במקרים של תקלות חשמל או סיכון העוברים ושבים מענפים גדולים ומעצים הנוטים ליפול.

במה הרמה של חברת "ג'יני במות הרמה״

בכדי להצטרף ללקוחות המרוצים של חברת "ג'יני במות הרמה", צרו קשר דרך מספר הטלפון באתר ונציג החברה יתאם עבורכם פגישה להצגת במה הרמה מהדגמים המקצועיים והחדישים ביותר של חברת "ג'יני במות הרמה". 

במות הרמה ניידות

סוג נוסף של במות הרמה הוא במות הרמה ניידות. במת הרמה ניידת מאפשרת לשנע את הבמה ממקום למקום בצורה נוחה ומהירה. במות הרמה ניידות כוללות גלגלים חזקים המשמשים לשינוע הבמה למקום הרצוי ביעילות ובבטיחות מלאה. במות הרמה ניידות קטנות בדרך כלל עובדות על מנוע חשמלי ובמות ההרמה הגדולות והמסיביות יותר עובדות על מנוע דיזל. 

השכרת במת הרמה

אחת הדרכים להשתמש בבמת הרמה מקצועית היא באמצעות השכרת במת הרמה. ניתן לשכור במת הרמה על-פי שעת עבודה ולסיים את הפרוייקט בצורה יעילה והכי חשוב – בטיחותית.

במת הרמה מספריים

כאמור, במת הרמה מספריים משמשת למגוון עבודות פשוטות יחסית עם אפשרות להרים ציוד במשקל בינוני לגובה. את במות ההרמה מסוג מספריים ניתן לשכור לפי שעות עבודה או לקנות את במת ההרמה במחיר המחירון של אותה שנה. 

במת הרמה למכירה

לקבלת מחיר עדכני של במת הרמה למכירה, אתם מוזמנים לפנות לחברת "ג'יני במות הרמה" הפועלת מעל ל-20 שנה ברצף בתחום במות ההרמה. מאות הלקוחות של חברת "ג'יני במות הרמה" נהנים מציוד חדיש ומקצועי של החברה למילוי המשימות של עבודה בגובה.


דילוג לתוכן