ייעוץ בענף הבטיחות בעבודה
מתן פתרונות לעבודה בגובה

חדש !! התרחבנו, נפתח סניף מרכז, רחוב המזמרה 1 נס ציונה.

איזור תעשיה מילואות

פייסבוק

פיגומי אלומינום

יותר ויותר קבלנים ובעלי חברות הנדרשים לעבוד עם פיגומים, מעדיפים להשתמש בפיגומים ניידים. מדובר בפיגומים שניתן להרכיב ולפרק בקלות ויתרונם הגדול, שניתן לעשות בהם שימוש חוזר בקלות. 

השימוש בפיגומים ניידים  הולך וגובר עם השנים, הרבה בזכות העובדה שאנחנו יכולים לראות יותר ויותר מקוות אשר מציעים פיגומים ניידים להשכרה או פיגומים ניידים למכירה.

חברות אשר מציעות זאת לקבלנים, בעלי מקצוע או חברות שונות, יודעות שהצורך בפיגומים הולך וגובר מטעמים שונים ובמקום להיעזר בפיגומים מסורבלים וכבדים כמו בעבר, כאלה שהשימוש בהם הוא לעיתים חד פעמי, הרי שהשימוש בפיגומים ניידים רק הולך וגובר. 

ראשית, מאוד קל להשתמש בפיגומים ניידים, שכן מאוד קל להרכיב ולפרק אותם, לא צריך לעשות הרבה בשביל זה, מדובר על פיגומים שמבריגים את החלקים השונים שלהם, אחד לשני, ובכך אפשר בעצם לחבר אותם בצורה קלה.

לכך יש להוסיף את העובדה שקל מאוד לנייד אותם ממקום למקום, מאוד פשוט גם להשתמש בהם לצרכים שונים, אפשר להשתמש בהם לצורכי בנייה, צביעה, ציור על קירות, תיקון קירות, התקנת ציוד ומתקנים בקירות, תיקון התקרה (רטיבות) ועוד. מדובר על שלל מקרים בהם הדרך הטובה ביותר לטפל במצב היא באמצעות פיגומים ניידים. 

ישנם שני דרכים באמצעותם אפשר להשתמש בפיגומים ניידים. דרך אחת, היא באמצעות פיגומים ניידים להשכרה, במקרה כזה אנחנו יכולים לשכור פיגומים ניידים על פי הצורך שלנו. אנחנו צריכים לבחון מהו הגובה המתאים, כמה רמות (קומות) של פיגומים אנחנו צריכים, מאיזה סוג, איזה רוחב ועוד.
ככל שנדע יותר על המאפיינים האלו יהיה לנו קל יותר לדעת אילו פיגומים בדיוק אנחנו צריכים. 

אופציה אחרת היא פיגומים למכירה, חברות שמשכירות פיגומים, יש להן גם מסלולים של פיגומים למכירה. לרוב במסלול זה משתמשות חברות אשר מתעסקות בפיגומים באופן קבוע. מדובר על חברות בנייה, חברות צביעה, חברות שיפוצים, חברות לתיקון קירות ותקרות, וכן חברות נוספות שמתעסקות בריהוט וכן בעבודה על הגובה.
הן יעדיפו לרכוש פיגומים ולא לשכור אותם, בשביל שיוכלו להחזיק בהן כל הזמן. 

אם גם אתם מחפשים פיגומים ניידים, במסגרת פיגומים למכירה או להשכרה, זה הזמן לפנות אלינו, ג'יני במות הרמה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון סוגים של פיגומים ניידים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו כאן קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. יש לנו מגוון סוגים של פיגומים שיכולים להתאים לצרכים שלכם.

אין מבנה שלא עבר בנייה, שיפוץ, צביעה, ולא נעשה בו שימוש בפיגומים לבניין. פיגומים זו הדרך לעבור מקומה לקומה בצורה פשוטה בחזית של המבנה, ולטפל בחלק של המבנה בבטיחות רבה ובלי בעיה. 

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שינויים שונים בתחום של פיגומים לבניין. השינויים חלו גם באופי הרעיוני של החומר ממנו הם עשויים וכן באופן בו מציעים אותם ללקוחות.
כלומר, כיום אנחנו יכולים למצוא פיגומים לבניין עשויים מחומרים שונים מאלו שהכרנו בעבר, וגם אפשר לשכור או לרכוש אותם במסלולים שונים. 

נתחיל עם החומרים מהם עשויים פיגומים לבניין. בעבר הפיגומים היו עשויים עצים, אך עם הזמן אנחנו יכולים לראות שינויים שחלו בתחום זה, כך נוצרו פיגומים ממתכת, ברזלים ואף מפלסטיק במקרים שונים.

מדובר בפיגומים שקל מאוד להרכיב אותם אחד על גבי השני, בחלק מהמקרים מדובר בפיגומים שנתחמים על ידי מעטפת חיצונית, מעטפת זו מגנה על הפועלים והעובדים מפני מזג אוויר קיצוני וכן הם מגנים עליהם מפני נפילות וחבלות. בנוסף, אנחנו יכולים לראות כיצד במבנים רבים כיום, במיוחד במרכזי הערים, עושים שימוש בפיגומים לבניין גם לצרכים פרסומיים.

כלומר, מוכרים את השטח שעל הפיגומים על מנת להתקין שלט פרסום גדול.
הרעיון הוא למכור שטחי פרסום על הפיגומים כמו היו שלט חוצות לכל דבר הכסף שנכנס מהפרסומות הולך לדיירי הבניין או לקבלנים. תלוי באיזה מועד מתבצעת העסקה, מי וכיצד עושים אותה. 

כאמור, אפשר למצוא פיגומים להשכרה ופיגומים למכירה, ההבדל ביניהם הוא בצורך שלנו. אם אנחנו זקוקים לפיגומים לעבודה חד פעמית, שיפוץ, בנייה או צביעה, אז נעדיף לבחור במסלול של פיגומים להשכרה, לעומת זאת אם אנחנו מתעסקים בתחום באופן מקצועי ואנחנו נדרשים לפיגומים לעיתים קרובות, הרי שאין לנו ברירה אלא להשתמש במסלול של פיגומים למכירה. 

את הבחירה היכן ואלו פיגומים נרכוש, עלינו לעשות בהתאם לצרכים וליכולות שלנו, כמובן שעלינו לבחור פיגומים שיתאימו לגודל המבנה מצד אחד ומצד שני עלינו לוודא שמדובר בפיגומים בטוחים, חזקים, כאלה שאנחנו יכולים לסמוך עליהם שנוכל לעבוד עליהם בצורה נוחה ובטוחה. 

לשם כך אנחנו ממליצים לכם לפנות אל ג'יני במות הרמה. החברה שלנו מתמחה בהשכרה ומכירת פיגומים מסוגים שונים.

כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמנו קשר ותוך זמן קצר נדע למצוא עבורכם את הפיגומים שמתאימים לכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת והצוות שלנו ישמח לעוד לרשותכם. 


דילוג לתוכן